SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Saas Fee

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Saas Fee - Alpių perlas, įsikūręs tarp aukščiausių Šveicarijos kalnų. Leiskitės užburiami Saas slėnio magijos!
 
Tai tikrai vienas gražiausių kalnų slidinėjimo kurortų Šveicarijoje. Šiame kaimelyje yra draudžiamas automobilių eismas (juos reikia palikti kaimelio pakraštyje dideliuose garažuose arba automobilių stovėjimo aikštelėse), todėl ramybė garantuota. Be to, Saas Fee žymus dėl savo ekologiškumo ir laukinių gyvūnų gausos.
 
Be galimybės slidinėti pakilus į 3600 m aukštį virš jūros lygio, keliautojai gali apsilankyti daugybėje parduotuvių ar kitų pramogų vietų. Čia kiekvienas ras patinkančios veiklos - nuo lengvo slidinėjimo švelniomis nuokalnėmis iki ekstremalių pramogų. Atvykusių čia laukia apie 100 km ilgio slidinėjimo trasos, naturali čiuožykla, pramogų centras Bielen, baseinai, saunos, garinės pirtys, džakuzi, sporto salės, soliariumai, masažai, teniso ir badmintono kortai. Mėgstamiausia turistų ekskursija yra į aukščiausiai pasaulyje (net 3500 km aukštyje) esantį Allalin restoraną.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: 5% nuolaida slidinėjimo paslaugoms; su ISIC ir ITIC: 10% nuolaida apgyvendinimui "Hotel Garni Imseng"; 10% nuolaida gėrimams "Hotel Garni Imseng Free Iglu Bar"; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.