SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Grindelwald/Interlaken

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Grindelwald įsikūręs pačiame Šveicarijos viduryje, visame pasaulyje vadinamas "ledynų kaimu". Čia švelnus klimatas ir gražios apylinkės.
 
Kurorte yra ne tik daugybė restoranų, diskotekų, bet ir gera čiuožykla, šiuolaikiniai baseinai, boulingo klubas, treniruoklių salės. Kasmet Grindelvalde vyksta sniego skulptūrų festivalis. Viena maloniausių kurorto vietų - perėja 3,5 km aukštyje, į kurią galima nukakti specialiu traukiniu, vieninteliu tokiu pasaulyje. Perėjoje prasideda Lauberhorno trasa, kuria leistis žemyn galima net 150 km/val. greičiu.

Grindelvalde slidinėti galima nuo 1034 iki 2971 m aukštyje, trasų, kurių čia yra įvairaus ilgio bei sudėtingumo, ilgis - apie 200 km. Pradedantiesiems čia net siūloma išbandyti žalias trasas. Nors Grindelvaldas yra vienas populiariausių kurortų Šveicarijoje, eilės prie keltuvų pasitaiko labai retai.
 
Interlaken - mažas miestelis, įsikūręs tarp Thun ir Brienz ežerų. Miestelį supančios įspūdingo dydžio Eiger, Mönch ir Jungfrau kalnų viršukalnės siūlo neapsakomą grožį ir puikias sąlygas žiemos sporto entuziastams ir kitiems atostogautojams.
 
Interlaken siūlo gerą susisiekimą su žymiuoju Šveicarijos slidinėjimo regionu Jungfrau, kuriam priklauso Grindelwald, Mürrenir Wengen. Jungfrau tiekia 213 km ilgio nusileidimo trasų, pasiekiamų 45 funikulieriais ir keltuvais. Regione yra trys svarbiausios slidinėjimo zonos: Mürren-Schilthorn, Kleine-Scheidegg-Männlichen, ir Grindelwald-First.
 
Be įprasto slidinėjimo regione taip pat galima užsiiminėti ekstremaliuoju slidinėjimu, kopimu ledynais, rogučių sportu, ledo rituliu, čiuožimu.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: 5% nuolaida apgyvendinimui "Mountain Hostel".
Su ISIC ir ITIC: 50% nuolaida trečiam asmeniui gyvenant "Downtown Lodge" (Swiss Backpacker); 50% nuolaida įėjimui į muziejų "Heimatmuseum Grindelwald".
Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Interlaken...

iš Ciuricho oro uosto nuo 43,4 EUR, iš Ciuricho centrinės traukinių stoties nuo 41 EUR, iš Ženevos oro uosto nuo 50,2 EUR, iš Ženevos centrinės traukinių stoties nuo 44,6 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Traukinių bilietai iki Grindelwald...

iš Ciuricho oro uosto nuo 49,8 EUR, iš Ciuricho centrinės traukinių stoties nuo 51,6 EUR, iš Ženevos oro uosto nuo 49,8 EUR, iš Ženevos centrinės traukinių stoties nuo 45,4 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.