SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Davos

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Davos - pats didžiausias kalnų slidinėjimo centras, kaip ir St. Moritz, Zermatt bei Grindelwald, priklausantis "Best of the Alps".

Davoso kurortas, aukščiausiai įsikūręs Europos miestas (1560- 2844 m aukštyje), vadinamas viso pasaulio slidininkų Eldoradu. Aplink jį įrengta 332 kilometrai puikiausių visų lygių trasų. Iš 110 trasų 29 yra mėlynos, 47 - raudonos, 34 - juodos. Ilgiausias nusileidimas siekia 12 km. Slidinėjimo sezonas prasideda gruodžio mėnesį ir trunka iki balandžio.

Sakoma, kad Davose yra visko, ko tik gali geisti slidininko širdis. Nors slidinėjimo trasos skirtos daugiau patyrusiems slidininkams, pradedantiesiems irgi neteks nuobodžiauti. Taip pat reikia pastebėti, kad šis kurortas priskiriamas prie brangių, tačiau slidinėjimo trasos ir paslaugos šiame kurorte yra iš tiesų aukšto lygio. Apgyvendinimas ir slidinėjimas čia aukštų standartų, todėl nusivilti neteks nei vienam slidinėjimo entuziastui. O pavargus ar vakarais taip pat yra ką veikti - naktinis gyvenimas tiesiog verda, o kur dar muziejai, ekskursijos, kazino bei kitos pramogos.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.

Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: 10% nuolaida apgyvendinimui "Hotel Cresta"; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Davos...

iš Ženevos oro uosto nuo 74,4 EUR, iš Ženevos centrinės traukinių stoties nuo 68 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.