SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Crans Montana

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Crans Montana - tai visus metus turistų laukiantis kurortas, įsikūręs 1500 m aukštyje ir garsėjantis kaip greitojo nusileidimo tėvynė. Kasmet Crans Montana kurorte vyksta FIS Pasaulio taurės varžybos.
 
Kurortą jungia trys pagrindiniai slidinėjimo centrai: Crans, Montana ir Aminoma. Arčiausiai esantis miestas Ženeva ir tarptautinis oro uostas joje yra už 180 km, Ciurichas - už 300 km, iki Miuncheno - 455 km. Aukščiausia regiono viršukalnė – Wildstrubel (3243 m). Slidinėjama 1500 – 3000 m aukštyje, bendras trasų ilgis – 160 km. Iš jų 20 km yra sudėtingų trasų, 80 km - vidutinio sudėtingumo ir 60 km - lengvų trasų.

Veikia dirbtinio sniego sistema. Snieglentininkams paruošti keli sniego parkai. Tarp slidinėjimo centro gyvenviečių kas 15-25 min. kursuoja nemokamas skibusas.
 
Crans Montana puikiai tinka tiek pradedantiems, tiek vidutinio lygio slidininkams.
 
Šis kurortas traukia pačius įvairiausius, o tarp jų, ir turtingiausius turistus. Čia nuostabios parduotuvės, prabangūs restoranai ir naktiniai klubai. Tuo pat metu, kad ir kaip būtų keista, paprastas žmogus čia jaučiasi pakankamai patogiai. Be to, Crans Montana – tai ne tik slidės, bet ir gyvybingas naktinis ir kultūrinis gyvenimas su festivaliais bei parodomis.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.