SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  Zermatt

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Zermatt – tai vienas prestižiškiausių kurortų pasaulyje, priklausantis "Best of the Alps" tinklui ir turistų laukiantis visus metus. Jo simbolis – Matterhorno viršukalnė – žinomas daugeliui alpinistų ir slidininkų kartų.
 
Zermatt – rojus poilsiui, čia uždraustas automobilių eismas, ir vienintelės susiekimo priemonės yra elektromobiliai bei arkliais kinkytos rogės.
 
Kurortas pagal trasų kiekį ir kokybę bei sniego dangą patenka į geriausių pasaulio slidinėjimo kurortų dešimtuką. Zermatt regionas nuo Klein Materrhorn jungiasi su Breul - Cervinia/Valtournenche ir Val d‘Aoste slėniais. Įsigijus bendrą slidinėjimo pasą galima slidinėti visų slėnių trasomis.
 
Trasų ilgis Zermatt - 256 km, iš kurių 11 trasų yra mėlynos, 17 - raudonų, 11 - juodų. Dvi trasos skirtos važinėjimui rogutėmis. Zermatt - kurortas, kur beveik nebūna eilių prie keltuvų (jų čia yra 74).

Ypatingas Zermatt pasididžiavimas - puikiai išvystyta infrastruktūra ir nelabai brangus servisas, nors pats kurortas pagal trasų kiekį ir kokybę bei sniego dangą patenka į geriausių pasaulio slidinėjimo kurortų dešimtuką. Be to, Zermatt garsėja naktiniu gyvenimu. Daug nedidelių barų, čia nuolat vyksta įdomios parodos, festivaliai ir kt.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Zermatt...

iš Ženevos oro uosto nuo 59,4 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.