SLIDINĖJIMAS
Šveicarija  »  St.Moritz

Jei ketinate vykti į Šveicariją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

St.Moritz - pats prestižiškiausias ir brangiausias, tinklui "Best of the Alps" priklausantis kurortas Šveicarijoje. Šiame kurorte, įsikūrusiame 1850 m aukštyje, vyksta daugybė tarptautinių sporto varžybų. Aplink esančiuose slėniuose stūkso vilos, priklausančios turtingiems žmonėms, iš kurių bent 50 yra milijardieriai. Puikus keltuvų bei trasų tinklas, nuostabi poilsio ir pramogų infrastruktūra, gausybė saulėtų dienų traukia į St.Moritz daugybę turistų iš viso pasaulio.

Čia 322 dienos per metus yra saulėtos, todėl saulė tapo St.Moritz simboliu.
 
Slidinėti galima nuo 1720 iki 3303 m aukštyje. Trasų ilgis - 350 km, iš kurių 35 km sudaro juodos, 245 km - raudonos, 70 km – mėlynos trasos. Kurorte veikia 60 keltuvų.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki St. Moritz...

iš Ciuricho centrinės traukinių stoties nuo 44,8 EUR, iš Ciuricho oro uosto nuo 46,6 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.