BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Burlenčių mokykla
Siūlome įsigyti ar padovanoti adrenaliną mėgstančiam kolegai/draugui ar kt. buriavimo kursus. Dėl kursų ar dovanų čekių kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

„Extreme-sports“ buriavimo mokyklos metodika paruošta pagal kitų mokyklų sistemas ir asmeninę patirtį.
Siūlome kelias mokymosi programas – Pradedančių ir “Prisiminimų” kursai, Gliso mokykla, Posūkio mokykla, Freestyle mokykla.

Kursų vieta, laikas, trukmė ir kaina

Mokykla startuoja, kai oro ir vandens temperatūros tampa tam palankios, t. y. oras >+15 laipsniu , ir vanduo >+18 laipsnių.
Kuršių mariose - 2 dienos 350 Lt (kursai vyksta visą savaitę).
Galvės ežere (Trakai) – 3 vakarai intesyvių mokymų mažose grupėse darbo dienomis, darbas individualiai su kiekvienu mokiniu. Kaina 400 Lt.
Individualūs kursai – 3 dienos arba savaitgalį arba darbo dienomis, darbas individualiai pasirinktu laiku ir pasirinktoje vietoje. kaina 500 Lt.

Į kainą įskaičiuota: mokymuisi skirtas inventorius (lenta, burė, hidrokostiumas, saugos liemenė), gelbėjimo darbai (na ne visada juk sugebėsite grįžti į krantą patys) bei jauki bei draugiška instruktorių sukuriama atmosfera.

Mes tikime, kad Jūs išmoksite:
1. Atsistoti ir judėti ant lentos.
2. Iškelti burę.
3. Suprasti judėjimo ir vairavimo principus ant treniruoklio krante ir ant burlentės vandenyje.
4. Susipažinsite su saugaus plaukiojimo taisyklėmis.
5. Išmoksite parengti (užtakeluoti) burlentę plaukimui.
6. Sužinosite apie burlenčių tipus, konstrukcijas, eksploataciją.
7. Sužinosite, kaip rasti ir suprasti orų prognozes internete.
8. Galų gale išmoksite pradedantiesiems tinkančiose sąlygose nuplaukti iš taško A į tašką B ir GRĮŽTI!!!

Toliau jums beliks tobulinti savo plaukimo techniką.

KURSAI

Pradedančiųjų kursas skirtas visiems norintiems pradėti buriuoti. Šį kursą sudaro teorinis ir praktinis pasiruošimas.
Prisiminimų kursas skirtas tiems, kurie jau yra išklausę Pradedančiųjų kursą arba nori “perlipti” nuo Wingleiderių, Mustangų ant greitų ir manevringų FUN burlenčių. Kurso esmė panaši į “Pradedančiųjų”, tačiau daugiau dėmesio skiriama inventoriaus paruošimui, buriavimo technikai, varžybų elementams. Išklausius šį kursą galima drąsiai dalyvauti PR slalomo rungtyje.
Gliso ir Posūkio mokykloje gali dalyvauti tie, kurie yra jau gerokai pamirkę vandenyje ir gerai supranta burlentės valdymą. Be teorijos ir klaidų stebėjimo, dalyviai bus filmuojami, tam, kad vėliau būtų galima patiems stebėti savo klaidas ir iš jų mokytis.
Freestyle mokykla yra skirta tiek seniai plaukiantiems, tiek ką tik baigusiems Pradedančiųjų kursą. Ji skirta tiems, kurie renkasi pasiplaukiojimus su triukais, o ne lenktynes.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vieta. Yra galimybė mokytis pajūryje, Kuršių mariose. Mokykla gali būti organizuojama ir Trakuose darbo dienomis vakarais.
Vėjo sąlygos. Burlenčių sportas labai priklausomas nuo vėjo - jei pūs stipriai ir ežere bus bangos, dalyviams tikrai bus sunku mokytis. Esant visiškam štiliui (kada nėra jokio vėjo) irgi labai sunku pradėti.
Įranga. Mes parinksime tinkamą mokymosi įrangą – tikrai tą, kuri jums geriausiai tinka. Mes turime geriausią ir moderniausią FUN klasės mokomąją įrangą: Exocet Cruiser, RRD Easy Rider, Starboard Starter Kit. Burių dydis atitiks tiek jūsų kompleksiją, jėgą, tiek ir vėją.
Trukmė. Mokyklos programa trunka tris darbo dienų vakarus (Trakuose). Gali būti organizuojama jūsų pasirinktoje vietoje ir pasirinktu laiku. Mokymo programa yra intensyvi ir reikalauja nuoseklaus jos vykdymo – reikia atpratinti jus vaikščioti ant žemės, priversti pamilti siūbuojantį pagrindą ir suprasti, kad ausys yra geriausias vėjomatis…
Apranga. Reikalinga turėti maudymosi aprangą ir avalynę guminiais netepančiais padais (ežero dugne yra kriauklelių aštriomis geldelių briaunomis). Jeigu turite kokią nors aprangą iš neopreno – pasiimkite - pravers. Kažkiek specialios aprangos galėsime jums duoti, tačiau Jūs visi tokie skirtingi!!! Švelnioms, kompiuterių klavišus pripratusioms spaudyti rankoms, rekomenduojame pasiimti sintetinės medžiagos pirštinaites – tokias kaip dviratininkų, kultūristų ir pan.
Saugumas. Žinoma, kad privalote mokėti plaukti. Žinoma, kad liepsime apsivilkti gelbėjimosi liemenes. Žinoma, kad stebėsime jus ežere ir gelbėsime esant reikalui. Burlenčių sportas yra priskiriamas ekstremaliam sportui ir kiekvienas pilnai atsako už savo saugumą ir sveikatą. Mes turime gelbėjimo įrangą, tačiau nuo traumų ar sušalimo apsaugoti tikrai negalime.
Vaikai. Nuo 10 metų vaikai tikrai drąsiai gali pradėti mokytis buriuoti, aišku, jei jie moka plaukti. Vaikams yra specialios burės, kurios yra gerokai mažesnės ir lengvesnes.
Kaina. Ar tai brangu? Tikrai pigiau nei važinėtis kartingais. Kursai mažose grupėse Trakuose 400 Lt už trijų dienų kursus (apie 15 val. valandos kaina ~26 Lt). Individualūs kursai pasirinktu laiku ir pasirinktoje vietoje - 500 Lt (apie 18 val. valandos kaina ~27 Lt).

KĄ DARYTI APSISPRENDUS

Apsisprendėt? Kažkas giliai sieloj kužda, kad visgi verta tai pabandyt?
Registruokitės ir prisijungite prie sparčiai gausėjančio vėjagalvių būrio!!!
 
Jei norite užsiregistruoti į kursus ar įsigyti dovanų čekį šiems kursams, rašykite adresu lina@zigzag.lt arba skambinkite tel. 8 5 2397390.

Mums iš Jūsų reikės tokių duomenų: vardas, pavardė, amžius, ūgis, svoris, kontaktinis telefonas, data, kada pageidautumėte į mokyklėlę.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.