BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Venesuela
Venesuelai priklausanti Margaritos sala – unikali vieta, kurią verta aplankyti. Čia ne tik beveik visus metus šviečia saulė, ne tik puikūs paplūdimiai, viliojantys vandens sporto mėgėjus, bet tai ir pigi šalis, nes čia – bemuitė zona.

EL YAQUE

Nedidelis žvejų miestelis El Yaque nuostabiai įsilieja į Margaritos salos kraštovaizdį ir suteikia puikia progą pažinti šią šalį, jos žmones, o svarbiausia - siūlo puikias sąlygas buriavimui. Tai tikras rojus skraidantiems ant vandens!

Paplūdimys yra į pietus nuo oro uosto. El Yaque pakrantė – gana sekli vietovė, kurioje pučia pastovus, lygus vėjas. Tai puiki vieta įvairių buriavimo stilių mėgėjams – ir pradedantiesiems, ir pažengusiems buriuotojams. Dėl nepriekaištingos tarptautinės reputacijos sportininkai čia atvyksta ir iš žemyninės Venesuelos, ir iš Europos, todėl nenustebkite pamatę kai kurias kainas nurodytas eurais.

EL YAQUE ne tik paplūdimys, bet ir draugiška bendraminčių „kolonija“, turinti savas šventes, papročius ir rūpesčius. Kai vakarop burės ir lentos ilsisi, įvairiataučiai būreliai žmonių entuziastingai pažindinasi, linksminasi, dalinasi išgyvenimais, keičiasi žiniomis. Beje, keletas profesionalų vietoje siūlo išsinuomoti burlentę. Naujokams siūlomos ir buriavimo pamokos. Šiek tiek brangiau už nuomą ir pamokėles teks mokėti tiems, kurie mėgsta lakstyti per bangas pasikinkę vėją jėgos aitvaru.

Čia pat paplūdimyje yra ir keli vidutinės klasės viešbučiai, iš kurių kambarių atsiveria nuostabūs vaizdai į Karibų jūrą. Kainos už kambarius išauga nuo lapkričio iki kovo galo.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

Margaritos sala, Venesuela, aktyvus vandens sportas buriavimas
Margaritos sala, Venesuela, aktyvus vandens sportas buriavimas
Margaritos sala Venesueloje, egzotiškos atostogos
Margaritos sala Venesueloje, egzotiškos atostogos
Ekstremalus sportas kaitavimas El Yaque paplūdimyje
Ekstremalus sportas kaitavimas El Yaque paplūdimyje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.