BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Sicilija

Buriavimas ir kaitavimas Sicilijoje

Daugiau nei 1000 km pakrantės ir šimtai smėlio paplūdimių - Sicilija yra puiki vieta mėgautis vandens sportu.

Sicilijoje yra puikių galimybių užsisakyti kursus, kurių metu būsite daug ko išmokyti. Kursai gali būti kelių valandų, dienos, atitinkamai pagal poreikius. Priklausomai nuo kursų pasirinkimo, į kainą gali būti įskaičiuota ir įrangos nuoma, draudimas ir kt. paslaugos. Trapani, Catania, Palermo, Messina yra pagrindinės kryptys tiek buriavimui, tiek kaitavimui.

PUZZITEDDU

Puzziteddu yra pietvakariuose, 45 min. nuo Palermo oro uosto. Ši vieta geriausia tada, kai vėjas pučia iš vakarų arba šiaurės vakarų - tuomet sukuriamos puikios sąlygos buriavimui. Geriausi metų laikai vykti į Puzziteddu yra ruduo, žiema ir pavasaris, kuomet bangos gali siekti net 4 m. Vasarą sąlygos kiek ramesnės, galima plaukioti laisviau.

LO STAGNONE

Lo Stagnone yra puiki vieta išmokti arba patobulinti jau turimus kaitavimo įgūdžius. Tai viena labiausiai vėjuotų vietų Italijoje. Oro temperatūra maloni ištisus metus. Čia galima džiaugtis vėju net iki 30 mazgų stiprumo. Didžiausia tikimybė tokio vėjo sulaukti balandžio-rugsėjo mėnesiais. Sakoma, kad ši vieta yra ir viena saugiausių vietų kaitavimui. Žinoma, čia galima išsinuomoti įrangą ir užsisakyti kursus, kuriuos praves patikimi instruktoriai.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Sicilija. Informacija keliaujantiems >

Sicilija, vandens pramogos, burlenčių sportas
Sicilija, vandens pramogos, burlenčių sportas
Nepamirštamos atostogos Sicilijos saloje, aktyvus poilsis
Nepamirštamos atostogos Sicilijos saloje, aktyvus poilsis
Vandens pramogos ir sportas Sicilijoje, kaitavimas
Vandens pramogos ir sportas Sicilijoje, kaitavimas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.