BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Kosas

Buriavimas ir kaitavimas Kose

Daugelis Graikiją apibūdina kaip idealiausią vietą atostogoms Europoje. Graikijoje šiltas klimatas, gražus gamtovaizdis ir nuostabūs paplūdimiai. Koso sala suteikia puikias galimybes pasidžiaugti vėjo ir bangų siūlomomis pramogomis.

PSALIDI

Psalidi yra viena pagrindinių vietų vandens pramogoms Koso saloje. Palankiausias sezonas buriavimui yra nuo gegužės iki spalio mėnesio. Rytas yra tinkamiausias laikas pradedantiesiems ir vaikams, kuomet vėjas yra šiek tiek ramesnis. Vasaros metu vėjo stiprumas siekia 15-25 mazgų.

MARAMARI PAPLŪDIMYS

Šiaurinėje Koso dalyje, Marmari paplūdimyje pučia vakarų vėjas, ramesnės bangos suteikia puikias sąlygas pradedantiesiems, o pažengusiems šios sąlygos puikiai tinka atlikinėjant triukus. Stipresnis šiaurinis vėjas Meltemi sukelia aukštesnes bangas. Meltemi vėjas pučia nuo gegužės pabaigos iki rugsėjo mėnesio pabaigos. Kai kuriomis dienomis vėjas sieka 4-5 Bft prieš vidurdienį. Vėliau, po pietų, vėjas vėl pakyla ir būna 6-7 Bft stiprumo ir tęsiasi iki saulėlydžio. Geriausias periodas yra birželio pabaiga – rugsėjo mėnesiai.

KEFALOS PAPLŪDIMYS

Buriavimas ir kaitavimas galimas ir Kefalos paplūdimyje salos pietvakariuose. Smėlio paplūdimys tęsiasi 6 km. Puikios sąlygos palankios visiems: tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems buriuotojams. Tam tikros sąlygos lemia gana stiprų vėją po pietų ir užtikrina nepakartojamus įspūdžius.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Kosa sala. Informacija keliaujantiems >

Aktyvus poilsis ir buriavimas Koso saloje, vandens pramogos
Aktyvus poilsis ir buriavimas Koso saloje, vandens pramogos
Aktyvios atostogos Kose
Aktyvios atostogos Kose
Kaitavimas Koso saloje, Graikija
Kaitavimas Koso saloje, Graikija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.