BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Zanzibaras

Buriavimas ir kaitavimas Zanzibare

Salą skalaujantis Indijos vandenynas, skaidrus žydras vanduo, gražūs smėlėti paplūdimiai, koralų rifai, nuostabus oras, ramybė ir atsipalaidavimas… O jei dar kaitavimas! Argi ne rojus?

PAJE

Pietryčių krante įskūrusiame žvejų kaimelyje Paje rasite viena gražiausių paplūdimių Rytų Afrikoje. Ši vieta laikoma turinčia geriausias sąlygas kaitavimui. Vėjuotas sezonas skirstomas į du: Kaskazi - nuo gruodžio vidurio iki kovo mėnesio, kai vėjas dažniausiai pučia iš šiaurės ir yra apie 15-18 mazgų. Kuzi vėjas pučia iš pietų gegužės–spalio mėnesiais. Kuzi vėjas yra stipresnis ir dažniausiai būna 15-25 mazgų stiprumo. Vidurkis 18-20 mazgų. Rytais vėjas kiek ramesnis ir sustiprėja po pietų. Reikia atkreipti dėmesį, kad šiame krante būna ryškūs atoslūgiai, todėl reiktų pasirinkti tinkamą laiką, kad galėtumėte buriuoti ar kaituoti arčiau kranto.

JAMBIANI

Jambiani paplūdimyje puikesnės sąlygos yra kaitavimui, čia galima rasti įrangos nuomos punktus ir kursų užsisakymo galimybes. Geriausias sezonas nuo birželio iki rugsėjo ir nuo gruodžio iki kovo mėnesio. Vėjas visuomet šoninis.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt

Kaitavimas Zanzibare, Paje
Kaitavimas Zanzibare, Paje
Masajai Zanzibare
Masajai Zanzibare
Buriavimas Zanzibare
Buriavimas Zanzibare
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.