BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Vietnamas
Vietnamas pastaraisiais metais vis labiau populiarėja tarp ekstremalaus sporto mėgėjų. Labiausiai kaiterius vilioja puikus vėjas, šiltas vanduo, smėlio paplūdimiai bei nebrangus pragyvenimas bei paslaugos. Vietname kaiteriai mėgaujasi ne tik stipriais vėjais, bet ir įdomia kultūra bei vietiniu vietnamietišku maistu.
 
Palankiausias vėjas: lapkričio - balandžio mėn.
Vėjas: 20 - 25 mazgų.
Oras: nuo saulėtai šilto iki karšto.

MUI NE

Vienas populiariausių ir geriausių kaitavimo taškų Vietname - Mui Ne paplūdimys. Vienas didžiausių šios vietos privalumų - platus ir lygus paplūdimys be uolų. Kaitavimui skirtos specialios zonos, todėl nėra problemų dėl besimaudančių ar saulėje besikaitinančių žmonių.

Mui Ne - pakrantės kurortas, įsikūręs Binh Thuan provincijoje Pietrytiniame Vietname. 12 km ilgio paplūdimyje kaiteriai džiaugiasi stipriais vėjais (lapkričio - kovo mėn.) bei sausu, vidutiniškai 27 laipsnių šilumos klimatu. Lapkričio - kovo mėnesiais vėjas siekia 15-20 mazgų, rekomenduojami 7-10 m kaitai. Kitu metų laiku vėjas silpnesnis, siekia 10-15 mazgų.

Norintys visiškos ramybės, gali vykti į Šiaurę nuo Mui Ne - čia galima rasti daugybę laukinių paplūdimių.

Kitos pramogos:
Mui Ne yra netoli nuo vienintelės Petryčių Azijos dykumos Bau Trang. Čia taip pat galima išsinuomoti įrangą ir "kaituoti" kopose. Netoliese yra ir ežerų, kuriuos pasiekti prireiks 45 min. kelio automobiliu.

Vietnamas turi turtingą bei įdomią kultūrą ir istoriją. Norintys pailsėti gali leistis į pažintinius turus po senovės šventyklas ir statulas. Takou kalnas yra puikus mėgstantiems kopimą. Visuose kurortuose ir miestuose yra daugybė restoranų, barų, kuriuose patiekiamas tiek vietinės virtuvės, tiek ir vakarietiškas maistas.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

Vietnamas - puiki kaitavimui vieta, kaitavimas Mui Ne paplūdimyje
Vietnamas - puiki kaitavimui vieta, kaitavimas Mui Ne paplūdimyje
Egzotiškos atostogos Vietname
Egzotiškos atostogos Vietname
Kaitavimo pramogos Vietname, vandens sportas
Kaitavimo pramogos Vietname, vandens sportas
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.