BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Ispanija
Tiek Pietvakariuose esanti Tarifa, tiek ir Šiaurės Rytuose įsikūrusi Golf de Roses pasižymi pastoviu vėju, sudarančiu palankias sąlygas ekstremalaus sporto mėgėjams. Šiaurinė Ispanija turi platesnius paplūdimius, kurie tinkamesni pradedantiesiems. Pietuose esanti Tarifa yra ideali norintiems kelioms dienoms aplankyti Maroką ar Gibraltarą.
 
Ispanijoje visos paslaugos ir aptarnavimas yra aukšto lygio, tad nėra problemų, norintiems išsinuomoti inventorių, išmokti kaituoti ar buriuoti ar atvykusiems patobulinti savo įgūdžius, nes ir profesionalai čia nenuobodžiaus.

TARIFA

Buriavimas. Dažniausiai Tarifa minima dėl burlenčių sporto, nes jis čia labai populiarus. Sąlygos idealios, nes stiprūs šoniniai vėjai plaukiojimą burlentėmis užtikrina gana lengvą ir saugų užsiėmimą. 35 km ilgio pakrantė leidžia mėgautis bangomis, lygiu vandeniu, stipriu ar silpnesniu vėju ir kt. Be to, čia daugybė mokyklų, kuriose galima išmokti buriuoti. Tik atminkite, kad rugpjūčio mėnesį kai kurie paplūdimiai būna skirti tik plaukioti.

Vis dėlto, oro sąlygos nėra visuomet vienodos, tad geriausia turėti kuo įvairesnio inventoriaus. Tam pasitarnaus daugybė inventoriaus nuomos punktų, kurie įsirengę palei visą pakrantę.

Išskyrus tuose retus atvejus, kai jūra audringa, vanduo būna lygus, tad tinkamas pradedantiesiems ir slalomui. Trokštantiems daugiau adrenalino rekomenduojama apsilankyti Canos de Meca, esančioje apie 50 km nuo Tarifos.

Kaitavimas. Tarifa tarp kaiterių išpopuliarėjo per 3-4 pastaruosius metus. Geromis oro sąlygomis vasarą Tarifos paplūdimyje ir jūroje galima suskaičiuoti iki 250 kaiterių. Nuostabus vaizdas!

Tarifoje galima sutikti įvairiausio amžiaus kaiterių, turinčių puikią sveikatą ir pakankamai gerą fizinį pasirengimą. Be to, kaiteriams būtina ištvermė, kadangi suderinti ir pažaboti vėją ir vandenį vienu metu gali būti pakankamai sudėtinga.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 

Buriavimas Ispanijoje, Tarifa
Buriavimas Ispanijoje, Tarifa
Ispanija, Tarifa
Ispanija, Tarifa
Ekstremalus sportas Tarifoje, kaitavimas, Ispanija
Ekstremalus sportas Tarifoje, kaitavimas, Ispanija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.