BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Kanarų salos
Kanarų salynas - labiausiai nutolusi į pietus Ispanijos dalis. Ją sudaro 7 didelės ir 6 mažos salos. Salos vulkaninės kilmės. Seniausiajai jų, Lanzarotei, daugiau nei 20 milijonų metų, Gran Kanarija iškilo prieš 14 milijonų, Tenerifė – prieš 10 milijonų metų.

XV a. Kanarų salas užkariavo ispanai. Gran Kanarijoje papildyti atsargų sustodavo Kristupo Kolumbo laivai. Kol įgula apžiūrėdavo laivus bei rūpinosi atsargomis, pats Kolumbas apsistodavo La Gomera saloje, kur gyveno jo ilgametė draugė. Gran Kanarijos sostinėje Las Palme iki šiol išlikęs Kolumbo namas, ilgą laiką priklausęs šiai giminei. Dabar jame įrengtas muziejus, kuriame galima pamatyti ir vieną pirmųjų žemėlapių, vaizduojančių Lietuvos valstybę.

Labiausiai turistus vilioja Tenerifė ir Gran Kanarija, bet ne mažiau įdomios yra ir La Gomera (čia renkasi banglenčių mėgėjai) bei Lanzerotės salos.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.