BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Kanarų salos  »  Fuerteventura

Buriavimas ir kaitavimas Fuerteventuroje

Fuerteventūra yra antroji pagal dydį Kanarų sala, esanti 90 km nuo Afrikos krantų. Fuerteventūrą tarp banglentininkų ir burlentininkų išgarsino daugiau nei 150 paplūdimių - nuo auksinių Corralejo kopų šiaurėje iki plačių Jandia pliažų pietuose - ir kai kuriose Fuerteventūros vietose pučiantys stiprūs vėjai. Beje, išvertus iš ispanų kalbos, salos pavadinimas reiškia „stiprus vėjas“ – fuerte viento. Didžiausi vėjai Fuerteventūroje pučia vasaros sezono metu.

SOTAVENTO / LAGOON

4 km ilgio pakrantė su puikiomis sąlygomis buriavimo ir kaitavimo mėgėjams. Buriavimo ir kaitavimo centrai įsikūrę visai šalia didžiulės Sotavento lagūnos. Vėjas yra ofšorinis ir kartais gali būti audringas, bangos dažniausiai nedidelės, pasitaiko 1,5 - 2 m aukščio. Bet kuris metų laikas čia yra tinkamas. Potvynių metu lagūna būna apsemta vandens. Atvirą jūrą ir lagūną skiria tik smėlio pylimas.

COSTA CALMA

Costa Calma. Be to, kad čia yra pakankamai maži atstumai, dar yra ir nuostabios sąlygos buriavimui. Pradedantiesiems tinkamesnis laikas mokytis yra ryte, o freeride’riai gali mėgautis visą dieną. Ryte bangos labai nedidelės, o tik vėjui pakilus, nieko nelaukiant galima pulti mėgautis didesnėmis bangomis ir didesniu greičiu.
Pagrindinė cross – offshore vėjo kryptis yra pučiant iš kairės. Vasaros metu labai normalu sulaukti 30 mazgų vėjo kiek toliau nuo kranto. Puikios sąlygos pradedantiesiems yra arčiau kranto, kadangi vėją pristabdo ten įsikūrę viešbučiai. Centruose galima išsinuomoti sau tinkamą įrangą ir užsisakyti kursus.

LA CALETA

La Caleta yra vieta, labiau tinkamesnė žiemos sezonui – nuo spalio iki balandžio mėnesio, kuomet žemas slėgis atneša vakarų vėją link pietų, kuris yra cross-off shore. Jei bangos kiek per didelės, galima buriuoti šalia kranto esančioje įlankoje.

FLAG BEACH

Vieta netoli Corralejo šiaurinėje Fuerteventūros dalyje, kur pučia beveik visų krypčių vėjai, tačiau palankiausias yra šiaurinis vėjas. Vieta tinkama visus metus.

PUERTO LAJAS

Vieta netoli salos sostinės, kur buriuoti galima pučiant vėjams visomis kryptimis. Geriausias sezonas buriavimui – nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt
 
 

Aktyvios atostogos kaituojant Fuertaventuroje
Aktyvios atostogos kaituojant Fuertaventuroje
Poilsis Kanarų salose, Fuertaventuroje
Poilsis Kanarų salose, Fuertaventuroje
Aktyvus poilsis, buriavimas, vandens pramogos Fuertaventuroje
Aktyvus poilsis, buriavimas, vandens pramogos Fuertaventuroje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.