BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Marokas

Buriavimas ir kaitavimas Maroke


DAHLA

Dahla yra idiliška 45 km lagūna, kur saulė šviečia ištisus metus, puikios bangos, didžiuliai ir nuostabūs paplūdimiai ir lengvai pasiekiama vieta europiečiams. Dahla yra viena pagrindinių krypčių, kur galima pasiduoti vandens ir vėjo malonumams. Tai miestas, esantis siaurame pusiasalyje Atlanto vandenyno pakrantėje. Žiemą vėjas dažniausiai 14-25 mazgų, o vasarą, liepos–rugpjūčio mėnesiais, - apie 30 mazgų. Vėjas švelnesnis rytais, po pietų sustiprėja ir toks išlieka iki pat vakaro. Bangos palankiausios lapkričio–vasario mėnesiais.
„Dakhla Spirit Kite & Surf Center“ instruktoriai yra kvalifikuoti IKO sertifikatais (International Kiteboarding Organisation), kalba įvairiomis kalbomis ir padės ne tik atsistoti vandenyje, bet išmokys pašokti ir kt. O naudojama 2015 RRD įranga yra kokybiška ir patikima. Centre galima užsisakyti tiek privačias, tiek grupines pamokas. Kaitavimo individualių užsiėmimų kaina svyruoja nuo 140 EUR. Žinoma, grupiniai užsiėmimai yra pigesni – nuo 64 EUR. Įrangą galima nuomotis ir dalimis, o pilnos įrangos nuomos kaina nuo 60 EUR už dieną (vaikams iki 12 metų taikoma 30 proc. nuolaida). Burlenčių nuomos kaina svyruoja nuo 30 EUR už dieną. Privačios pamokos kainuoja nuo 40 EUR, o grupiniai užsiėmimai (mažiausiai 2 žmonės) – nuo 32 EUR (vaikams iki 12 metų 30 proc. nuolaida). Šios kainos galioja iki 2015.04.01.

ESSAOUIRA

Essaouira. Kultūra ir puikios oro bei vėjo sąlygos suteikia dar didesnį malonumą mėgautis kaitavimu bei buriavimu šioje vietoje ištisus metus. Nuo 9 iki 11 val. ryte yra geriausias laikas pradedantiesiems ir vaikams, kadangi vėjas kiek ramesnis šiuo metu. Nuo 12 val. vėjas sustiprėja ir toks išlieka iki pat vakaro. Labai stiprus vėjas Essaouira pasitaiko liepos–rugpjūčio mėnesiais.

SIDI KAOUKI

Sidi Kaouki. 5 km ilgio pakrantėje rasite puikių vietų vandens pramogoms. Bangos čia siekia 1-3 m. Ir šis pasaulio kampelis laikomas svajonių vieta vandens pramogų mylėtojams.

TAGHAZOUT

Taghazout kaimelis, nutolęs 18 km nuo Agadiro, yra dar viena unikali vieta vandens pramogoms. Čia mėgausitės malonia šiluma, saulės spinduliais, kultūra, puikiomis bangomis ir nuostabiais rifų vaizdais. Banglenčių sporto sezonas trunka ištisus metus. Nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio bangų aukštis svyruoja nuo 1 iki 5 m. Aplink Taghazout yra dar kelios vietos, kuriose galima išbandyti burlenčių sportą.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Saulėtasis Marokas >
 

Buriavimas Maroke
Buriavimas Maroke
Aktyvios atostogos Maroke, Essaouira
Aktyvios atostogos Maroke, Essaouira
Kaitavimas Maroke
Kaitavimas Maroke
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.