BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Filipinai

Filipinai - Boracay

Labiausiai lankoma vieta Filipinuose – Boracay sala – viena iš septynių tūkstančių šimto septynių labai skirtingų ir savitų salų. Šią vietą mėgsta ir pasyvaus poilsio, komforto ieškantys turistai, ir aktyvaus poilsio mėgėjai. Tai kelionių po Filipinus atskaitos taškas... Sala, kurioje netikėtai pats sau imi ir pasilieki ilgam, daug ilgiau, negu ketinai. Tikras jėgos aitvarų mėgėjų rojus!!!
 
Galima sakyti, saloje yra du pagrindiniai paplūdimiai. Bulabog paplūdimys yra viena geriausių vietų kaitavimui bei buriavimui visoje Azijoje, o kitas – nuostabus, mažai vėjuotas ir siūlantis aukšto lygio apgyvendinimą turistams – White Beach. Apdovanojimą gavęs paplūdimys yra vienas gražiausių baltojo smėlio paplūdimių pasaulyje. Abu paplūdimius skiria vos 10 min. kelio, todėl susisiekimas yra dar vienas pliusas Boracay saloje.

Tinkamiausias sezonas vandens pramogoms yra lapkričio-balandžio mėnesiai, kuomet pučia kaitavimui ir buriavimui palankesni vėjai. Centrai pasiūlys pačią naujausią įrangą ir kursus, kurie atitiks visus lūkesčius.

Sausio mėnesiais Bulabog paplūdimyje vyksta “Boracay International Funboard Cup”. 6 dienų renginys yra nemokamas, o po turnyro vyksta vakarėliai paplūdimyje su gyva muzika ir kitomis linksmybėmis.

Daugiau informacijos dėl kelionės teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.

Jėgos aitvarai Filipinuose
Jėgos aitvarai Filipinuose
Filipinai, Boracay sala
Filipinai, Boracay sala
Aktyvus sportas, poilsis Filipinuose, Boracay sala
Aktyvus sportas, poilsis Filipinuose, Boracay sala
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.