BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Jėgos aitvarų mokykla  »  Jėgos aitvarų kursai Monciškėse
Kaitų kursai Monciškėse
Kaitų kursai Monciškėse
Apie mokyklą

Mokyklos įkūrėjas Vikis (Vykintas Lukoševičius) jėgos aitvarų instruktoriaus darbą pradėjo 2003 m., kai Lietuvoje dar nebuvo nė vieno jėgos aitvarų instruktoriaus. Per visą laiką mokykla pakeliavo nuo Monciškių iki Filipinų, bendradarbiavo su įvairiakalbiais instruktoriais, kėlė mokymų kokybinį lygį ir kvalifikaciją, keitė pavadinimą… Dabar vadinasi „Bangose“ arba išskleidus „Vadeliok Lietuvos pajūrio bangas pasikinkęs jėgos aitvarą!“

Jūs, būsimas kaiteri, irgi vadeliosite! Turėkite noro ir pasiryžimo, atvykite į Monciškes, šalia Palangos. Čia, prie pat jūros, tiesiog už kopos, plačiame smėlio paplūdimy, pučiant lygiam vėjui pajusit aitvaro galią ir šunišką paklusnumą savo šeimininkui. Tada jau liks mažai vilčių pasitraukti, todėl ir perspėju: pomėgis jėgos aitvarams gali iš esmės pakeisti nusistovėjusį gyvenimo būdą!

Apie mokymus

Kur? Kaitavimo mokymai pradedami krante, vėliau tęsiami vandenyje. Krante mokymai vyksta Monciškių paplūdimyje. Vandenyje, priklausomai nuo oro sąlygų, kaitavimo mokymai tęsiami jūroje Monciškėse arba Kuršių mariose (Kintuose arba Juodkrantėje).

Kada? Bet kurią dieną nuo gegužės pradžios iki spalio galo, iš anksto suderinus mokymų laiką telefonu 8 687 21753 ar el. p. vejai15@yahoo.com. Mokymai vyksta, kuomet yra pakankamai šilta (virš 15 C), tinkamos krypties ir stiprumo vėjas ir nelyja.

Kaip? Pamokos individualios. Jei mokiniai pageidauja, gali būti grupė iki trijų žmonių. Mokymo programa priklauso nuo daugelio faktorių: studento pageidavimų ir pasiryžimo, fizinių savybių, imlumo, planuojamo mokymams skirti laiko, norimo pasiekti lygio, studento amžiaus, mokymams skiriamo biudžeto, oro sąlygų ir kt. Parenkama kiekvienam studentui individualiai. Jėgos aitvarų mokyklos tikslas - "išleisti į gyvenimą" nepriklausomą kaiterį, žinantį, kur, kada ir kaip saugiai mėgautis jėgos aitvarų sportu! Mokyklos prioritetai: studento saugumas, mokymo efektyvumas, nuotaikingos ir smagios pamokos.

Kiek? Kaitavimo mokymų kaina žmogui yra 44 EUR/val. Dviejų ar trijų asmenų grupės mokymų kaina žmogui už valandą yra mažesnė. Studentui mokymų kaina yra 35 EUR/val.

Apie instruktorių

Vykintas Lukoševičius. Instruktoriaus stažas nuo 2003 m. Atestuotas BKSA (British Kitesurfing Association) ir IKO (International Kiteboarding Organization). Lygis: Instructor Level 2 Senior (šis lygis suteikiamas išmokinus kaituoti ne mažiau kaip du šimtus naujokų).

Daugiau informacijos www.bangose.lt.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.