SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Courchevel

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.
UŽPILDYKITE PASITEIRAVIMO FORMĄ

Courchevel - tai vienas iš slidinėjimo kurortų Prancūzijoje, sudarančių didžiausią pasaulyje slidinėjimo regioną - "3 slėnius" (Tres Vallees). Bendras "3 slėnių" trasų ilgis yra 600 km, trasos yra gerai paruoštos ir nuolat prižiūrimos. 130 km trasų yra paruoštos lygumų slidinėjimui. Kurorte yra 200 keltuvų, dirba 1500 slidinėjimo instruktorių. Iš čia atsiskleidžia vaizdingos panoramos, nuo Mont Blanc masyvo šiaurėje iki Les Ecrins masyvo pietuose; matosi ir puikus Šveicarijos bei Austrijos Aalpių vaizdas.
 
Courchevel sudaro ne 1, o 5 kalnų kurortai: Courchevel 1850, Courchevel Moriand, Courchevel Village, Courchevel Le Praz and La Tania.
Courchevel - gerai žinomas ir labiausiai į Rytus nutolęs Prancūzijos kurortas, įsikūręs Savoie provincijoje, prie Vanoise nacionalinio parko. Tai didžiausia „3 slėnių“ regiono dalis.
Šiame kurorte yra 65 keltuvai, 102 trasos, bendras trasų ilgis - 150 km. Courchevel esantys viešbučiai yra vertinami dėl aukštos kokybės.
 
Atstumai: 205 km iki Lyon oro uosto.


Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Courchevel slidinėjimo regionas Prancūzijoje
Courchevel slidinėjimo regionas Prancūzijoje
Slidinėjimas Prancūzijoje, 3 slėnių regione
Slidinėjimas Prancūzijoje, 3 slėnių regione
Courchevel slidinėjimo regionas Prancūzijoje
Courchevel slidinėjimo regionas Prancūzijoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.