SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Val D’isere ir Tignes

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Val D’isere ir Tignes kurortai tarpusavyje sujungti keltuvų tinklu. Įsikūrę snieguotoje Alpių įduboje 1850 m aukštyje. Tai žinomas ekstremalaus slidinėjimo centras, kuriame yra ką veikti ir naujokams, kurių čia laukia 20 žalių trasų.

Val D’isere kurortas yra Espace Killy regione 1850 m aukštyje. Val D’isere yra 133 slidinėjimo trasos, kurių ilgis siekia 300 km. Iš šių trasų 19 žalios, 58 - mėlynos, 36 - raudonos ir 11 - juodos. Slidinėdami savaitę kiekvieną dieną Jūs čia galite išbandyti vis kitą trasą. Eilės prie keltuvų čia - retenybė. Gamta šiam slidinėjimo kurortui nepagailėjo nieko: statūs šlaitai, snieguotos viršūnės, ledynai, dideli aukščių skirtumai.

Tignes esantis ledynas, siekiantis 3650 m, suteikia galimybę čia slidinėti 365 dienas per metus. Puikios trasos, dideli plotai nenuvalyto sniego džiugina bet kokio stiliaus slidininkus - ir naujokus, ir profesionalus. Įrengti šiuolaikiški keltuvai leidžia gauti kiek įmanoma daugiau malonumo ir nestovėti eilėse. Grandmote esantis funikulierius iš stotelės, esančios 2100 m aukštyje iki ledkalnio papėdės ( 3030 m .) užkelia vos per 6 minutes.
Atstumai: 160 km iki Ženevos, 230 km iki Liono, 280 km iki Turino.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.