SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Megeve

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Megeve žiemą prancūzams – tai, kas vasarą Žydrasis krantas. 6-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje Megeve buvo vienas žymiausių slidinėjimo kurortų Europoje, sėkmingai rungtyniavęs su Šveicarijos St. Moritz.

Sakoma, jog trasomis ir slidžių abonementais su Šimoni sujungtas Megeve - bohemos pamėgta poilsio vieta. Čia populiarūs nusileidimai su deglais, lenktynės sniego rogėmis, safaris lyguma ir išpuoselėtos visų rūšių trasos.

Siauros gatvelės, Viduramžius menanti miesto aikštė, prabangios parduotuvės, vieni geriausių Prancūzijoje naktiniai klubai traukia į šį kurortą stilingus prabangos ir gero laiko leidimo mėgėjus. Kartais sakoma, kad dažnas, atvykęs į Megeve paslidinėti, net nepakyla iki trasų, nes visą laiką praleidžia išskirtinį maistą pateikiančiuose restoranuose, aukštosios mados parduotuvėse, diskotekose ir naktiniuose klubuose, SPA centruose, žaisdamas boulingą ar tenisą.

Megeve ir aplinkinių regionių trasos tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems slidininkams. Slidinėjama 2500-1000 metrų aukštyje, trasos tęsiasi beveik 300 km. Pritrūkus sniego, jo parūpina 175 sniego patrankos.

Pajūrio Alpės. Jos skirtos visiems, kurie trokšta smagių saulėtų nusileidimų. Nuo čia iki Nicos ir Monako vos keli žingsniai. Pajūrio Alpėse saulė šviečia 300 dienų per metus, o sniego per metus iškrenta iki kelių metrų. Beje, sniegas čia netirpsta net ir esant "pliusinei" temperatūrai.

Atstumai: 70 km iki Ženevos, 180 km iki Liono, 200 km iki Turino, 270 km iki Milano.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.