SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Les Sybelles

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Les Sybelles yra Rytų Prancūzijos Alpėse netoli Italijos sienos. Tai penktas pagal dydį ir trasų skaičių slidinėjimo centras Prancūzijoje. Įsikūręs Arvan-Villards kalnų masyve, vos už 40 km nuo Italijos sienos, pravažiavus Frėjaus tunelį (Tunell du Frėjus). Vieta unikali - nes centras yra įsispraudęs tarp dviejų gerai žinomų slidinėjimo centrų.
 
Šiaurinėje pusėje matomos Trijų slėnių slidinėjimo centro kalnų viršūnės, o Pietuose vos už 20 km yra garsusis Alpe d’Huez slidinėjimo centras. Didžiausias apylinkės centras - St. Jean de Maurienne, įsikūręs Arc upės slėnyje. Les Aiguilles d’Arves 3510 m dantyta viršūnė yra aukščiausiai ir gražiausia regione ir naudojama kaip simbolis Les Sybelles logotipe.
 
Aukščių skirtumas 1300 - 2620 Les Perrons viršūnėje. Dominuoja raudonos trasos, tačiau nemažai ir mėlynų bei žalių. Pagrindiniai miesteliai - Le Corbier (1550 m), La Toussuire (1750 m), Saint Sorlin D‘Avres.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.