SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Val Cenis

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Slidininkams, kurie yra buvę šiame mažai žinomame slidinėjimo kurorte, Val Cenis trasų tinklas yra panašus į brangakmenį. Bet kas gi daro šį kurortą panašų į brangakmenį?
 
Neeilinės slidinėjimo trasos. Viena iš puikių šio slidinėjimo kurorto savybių yra ta, kad jo trasos puikiai tinka vidutinio meistriškumo slidininkams. Čia įrengtos 9 žalios, 18 mėlynų, 23 raudonos ir 5 juodos trasos, kurios bendrai sudaro 125km ir yra lengvai pasiekiamos iš dviejų miestelių Lanslevillard ir Lanslebourg. Trasas aptarnauja 27 keltuvai, veikia 172 sniego patrankos, įrengta snieglenčių trasa bei 2 sniego parkai. Vidutinio meistriškumo slidininkai bus maloniai nustebinti galimybėmis įveikti raudonas trasas leidžiantis nuo kalnų virš medžių linijos. Val Cenis kurorte mėlynos trasos įrengtos visuose aukščiuose, todėl dar ir neįgyję didelės patirties slidininkai gali mėgautis slidinėjimu dideliuose aukščiuose. Tokios galimybės nėra kituose slidinėjimo kurortuose. Tačiau tiek pradedantieji, tiek profesionalai čia patirs jaudinančių įspūdžių.

Val Cenis slidinėjimo kurorte taip pat įrengta ilgiausia Europoje žalia trasa pavadinta I’Escargot, kuri tesiasi virš 9,5km ir siūlo daugybę nuotykių. Puiki sniego danga aplink medžius tikrai patiks patyrusiems slidininkams. Taip pat yra trasų vedančių link ežero. Be slidinėjimo, šis kurortas dar siūlo skrydžius parasparniu, alpinizmą, žygius slidėmis, pasivažinėjimus šunų traukiamomis rogėmis ir daugiau įvairių pramogų.
 
Nepaprasta slidinėjimo aplinka. Prancūzai stipriai paveikė kultūrinę atmosferą slidinėjimo kurorte Val Cenis. Tačiau tai nėra modernus prancūziškas miestas, o žemiškas bei atviras miestelis. Taip pat visa infrastruktūra, ypač keltuvai, yra išdėstyti taip, kad atskleistų Jums pačius gražiausius vaizdus. Be visų slidininėjimo malonumų, pakilti į šias aukštumas verta tam, kad pamatyti užburiančią kalnų bei miestelių panoramą.

Žaviame autentiškame prancūzų miestelyje Jūs būsite šiltai sutikti. Šeimos, kurios atostogauja kartu su vaikais čia ras pramogų ir jiems. Čia taip pat veikia baseinas ir ledo čiuožykla, galima aplankyti dvylikos koplyčių taką. Tie kas mėgsta apsipirkinėti, šiame miestelyje ras keletą prekybos centrų bei tradicinio maisto restoranų. O pati geriausia žinia yra ta, kad atostogos šiame puikiame Prancūzijos Alpių slidinėjimo kurorte Val Cenis yra tikrai prieinamos. Tai puiki vieta tiek jaunam tiek senam, tiek pradedančiajam tiek profesionalui!
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.