SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Meribel

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Meribel kurortas yra pačiame „Trijų slėnių“ centre. Kurorte yra 74 slidinėjimo trasos (150 km ilgio): 9 sudėtingos, 21 vidutinio sudėtingumo, 33 nesudėtingos ir 11 paprastų. Čia veikia slalomo stadionas, 2 olimpinės trasos bei 2 trasos snieglentininkams. Slidininkai gali tiesiai iš miestelio centro pakilti į trasas.

Miestelyje gausu slidinėjimo inventoriaus parduotuvių ir nuomos punktų, taip pat kavinių, barų, naktinų klubų. Čia rasite kur leisti laiką po slidinėjimo: baseinas, jacuzzi, boulingas, kino teatras, sveikatingumo centras, muziejus, planetariumas, observatorija ir kt.

Atstumai: 160 km iki Ženevos, 190 km iki Liono, 240 km iki Turino.
 
Brides les Bains – tai žavus senovinis SPA miestelis esantis netoli Meribel kurorto, „Trijų slėnių“ regione. Brides les Bains 1992 m. buvo žiemos olimpinių žaidynių olimpinis miestelis. Jis itin skiriasi nuo tarptautinių kurortų, tokių kaip Courchevel, Val Thorens bei Les Menuires. Brides les Bains įgavo SPA miestelio statusą praeitame šimtmetyje. Kadangi SPA centrai pasaulyje sparčiai populiarėja, šis kurortas tampa vis labiau lankomas turistų. Čia gausu įvairių sveikatingumo programų, kurios padės sustiprinti Jūsų sveikatą ir pailsėti. Galėsite išsimaudyti 36 laipsnių terminiuose baseinuose, išbandyti vandens masažus ir dumblo vonias.

Atstumai: 140 km iki Ženevos, 180 km iki Liono, 220 km iki Turino.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.