SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Serre Chevalier

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Serre Chevalier – pietinėje Prancūzijos Alpių dalyje įsikūręs slidinėjimo kurortas, kuris yra laikomas penktuoju pagal dydį šalyje. Trasos išdėstytos 1200-2800 metrų aukštyje, tad čia gali slidinėti tiek pradedantieji, tiek patyrę.

Regionas suskirstytas į kelias pagrindines zonas: Briancono miestą, Chantemerle, Villeneuve-la-Salle, Monestier-les-Bains. Iš viso yra 102 trasos (37 raudonos, 28 mėlynos, 24 žalios ir 13 juodų) bei 62 keltai, o bendras trasų ilgis – 250 km.

Šiame regione kiekvienas atras tai, ko nori: galite išsirinkti slidinėjimą aukštų kalnų apsuptyje, ramiai paslidinėti maumedžių miške, smagiai praleisti laiką vietiniuose parkuose arba kartu su šeima slidinėti apsaugotose zonose.

Nuostabūs kraštovaizdžiai, įspūdinga architektūra, kurioje susilieja šiuolaikiniai pastatai su pirmine (XV amžiaus) kaimelių architektūra bei platus siūlomų aktyvių pramogų spektras sužavi kiekvieną keliautoją.

Serre Chevalier kurortas yra pritaikytas tiek poilsiui su draugais, tiek poilsiui su šeima: čia siūlomos įvairios pramogos viduje (boulingas, tenisas, vidiniai baseinai), veikia kazino, kino teatras, naktiniai klubai, organizuojamos įvairios pramogos lauke (pasivažinėjimas sniegomobiliu, šunimis įkinkytomis rogėmis, slidinėjimas tempiant arkliams, žvejojimas, mini golfas ir kt.).

Taip pat šis regionas garsėja vidaus ir lauko baseinais, kuriuose galima paplaukioti natūraliame, iki 44 laipsnių gamtos sušildytame vandenyje. Terminių šaltinių teikiamus malonumus galima išbandyti Grands Bains du Monestier baseinuose ir pirtyse.

Serre Chevalier yra mėgiamas ne tik slidininkų, bet ir snieglentininkų – 2200 m virš jūros lygio aukštyje yra įrengtas beveik 4 ha ploto specialus parkas, kuriame snieglenčių sporto mėgėjai gali išbandyti savo jėgas.
 
Atstumai: 160 km iki Liono, 110 km iki Turino.
 

Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Serre Chevalier - terminių šaltinių baseinai
Serre Chevalier - terminių šaltinių baseinai
Serre Chevalier
Serre Chevalier
Serre Chevalier, Prancūzija
Serre Chevalier, Prancūzija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.