SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  Les Menuires

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Les Menuires miestelis įsikūręs Belleville slėnyje, keli kilometrai nuo Val Thorens, 1850 m aukštyje. Tai didžiausias „Trijų slėnių“ regiono kurortas. Keltuvų sistema jungia slidinėjimo centrą su Val Thorens, Meribelle, La Tania ir Courchevel kurortais.

Les Menuires – tai jaukus miestelis Alpėse, su daugybe restoranų, barų, kavinių ir parduotuvių. Jeigu Val Thorens kurorte dauguma viešbučių ir rezidencijų sukoncentruota vienoje vietoje, tai Les Menuires jie išskirstyti po nedidelius rajonus. Tai galbūt sukelia nepatogumų vakare, jei nutarėte laiką praleisti centre, bet jei atvykę su linksma kompanija – tai tikrai ne kliūtis.

Les Menuires - tai išskirtinė slidinėjimo erdvė prestižinio „Trijų slėnių“ regiono širdyje. Žiemos kurorte sukurtos idealios sąlygos saugiam ir patogiam slidinėjimui: trasos pritaikytos čiuožti skirtingų lygių ir galimybių slidininkams, veikia modernus pakėlėjų tinklas. Turėdamas daugiau nei 400 dirbtinio sniego patrankų, slidinėjimo centras garantuoja reikiamą sniego kiekį viso sezono metu (dirbtinis sniegas dengia 45 % trasų). Nuo viršukalnių Mont de la Chambre arba Roc des 3 Marches galima leistis 1000 m ilgio trasomis jau nuo gruodžio vidurio. Ledynai, vaizdingi kalnų šlaitai ir kaimeliai – tai kerinti žiemos panorama slidinėtojams.

Les Menuires slidinėjimo centrą sudaro 8 rajonai, tarpusavyje apjungti slidinėjimo trasomis, pėsčiųjų takais bei pakėlėjais. Autentiška kalnų architektūra, kur dominuoja medis ir akmuo (tipiška Savojos regionui), suteikia miesteliui išskirtinio žavesio.

Les Menuires slidinėjimo centre:
- aukščių skirtumas 1400 m (nuo 1450 iki 2850 m);
- keltuvai: 7 gondoliniai, 15 krėslinių, 7 bugeliniai;
- keltuvų pajėgumas – 56 344 asmenys per valandą;
- bendras trasų ilgis - 160 km;
- trasų apibūdinimas: 6 žalios / 30 mėlynų / 30 raudonų / 7 juodos.
- naktinio slidinėjimo trasos;
- lygumų slidinėjimas – 28 km;
- snieglentininkų parkas;
- teritorija pradedantiesiems slidininkams;
- 405 sniego patrankos.

Kopimas į kalnus pėsčiomis, apžvalginiai pasikėlimai, snieglentės, nusileidimas nuo kalno parašiutu, sniego motociklai, čiuožykla, uždaras baseinas, sveikatingumo centrai, kino salės ir dar daug kitų užsiėmimų tiems, kas slidinėjimą nori paįvairinti kitomis pramogomis. Les Menuires sporto centras – tai visiškai naujas kompleksas (4500 m2), siūlantis didžiulę įvairovę sporto pramogų, o taip pat sūkurinį baseiną, sauną, turkišką pirtį, treniruoklių salę, šokių ir gimnastikos sales. Mažiesiems - auklės paslaugos, slidinėjimo pamokėlės ir kiti užsiėmimai: rogutės, „čiuožėjų pilis“ (sniego rūmai čiuožinėti rogutėmis), varžybos ir kt.

Atstumai: 160 km iki Ženevos, 200 km iki Liono, 250 km iki Turino.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.