SLIDINĖJIMAS
Prancūzija  »  La Rosiere

Jei ketinate vykti į Prancūziją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

La Rosiere kurortas yra įsikūręs pačioje Haute-Tarentaise širdyje, iškilęs 1850 m virš jūros lygio ir žvelgiantis į Pietus. La Rosiere kurortas įrengtas taip, kad kuo natūraliau įsilietų į ją supančius kalnus.
 
Sujungtas su LaThuile Italijoje, La Rosiere yra vienintelis kurortas, galintis pasiūlyti tarptautinę 150 m ilgio slidinėjimo trasą: L’Espace San Bernardo. Itališko maisto skonis bei ekstremalaus čiuožimo nuokalnėmis leis mėgautis poilsiu kalnuose.
 
Šis kurortas taip pat puikiai tinka tiems, kurie pasirinko atostogas kalnuose su visa šeima - galima rinktis ne tik slidinėjimą, čiuožimą, bet ir kitų laisvalaikio praleidimo būdų kavinėse, viešbučiuose.
 
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.