BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Egiptas  »  Dahabas
Dahabas - tai mažas kurortas, esantis apie 100 km. į šiaurės vakarus nuo Šarm el Šeicho. Jis ypatingas savo natūralumu ir mėgstamas tų, kurie ieško ramesnės vietelės Egipte. Kurortas garsėja savo tvarkingais smėlio paplūdimiais ir krištolo tyrumo vandeniu. Ši vietovė puikiai tinka buriuotojams, jėgos aitvarų ir nardymo mėgėjams.
 
Buriavimo centrai „Harry Nass surf & action” yra dviejose vietose:
- Coralia centras įsikūręs viešbučio "Novotel Coralia Club" teritorijoje. Ši vieta labiau tinka pradedantiesiems buriuotojams - lygus ir negilus lagūnos vanduo idealiai tinka mokytis vandens starto ir kitas gudrybes.
- Dahabeya centras yra įsikūręs viešbučio "Iberotel Dahabeya" teritorijoje. Sąlygos šioje vietoje labiau tinka pažengusiems buriuotojams (mokantiems vandens startą ir greitą pavėjinį posūkį).
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Egiptas. Informacija keliaujantiems >
 
Atsiminimai ir įspūdžiai iš buvusių Dahabe (kalba netaisyta)

(rašo Mindaugas)
„Dahabas, palyginti su Sharm el-sheikhu, dar neprarastas rojus. Nėra ten tiek viešbučių ir turizmo industrijos. Fainas, ramus, tvarkingas paplūdimys. Žmonių plote nedaug, erdvu - nėra jokios grūsties. Vienu žodžiu, net neburiuojantiems kaifas. Tuo labiau, kad koralai nardymui yra visai netoli. Prie pat viešbučio („Novotel Coralia“) - F2/ JP / NeilPryde centras, kuriame ir nuomojausi inventorių. Priklauso vokiečiams, vadinasi Harry Nass Surf and Action center. Tvarkingas ir patogus. Vokiečiai vadovauja, o arabai bures ruošia :) Inventorius geras ir nesudrožtas. Na gal išskyrus gikus, nes kai kurie tarpais nulupti iki vamzdžio. Tai rankytės biškį kentėjo. Jo padėtis, palyginti su kitom nuomom, patogi tuo, kad gali iškart plaukt į seklią lagūną, kur gylis pastoviai iki pusės arba varyt i gilesnę ir erdvesnę įlankos akvatoriją. Lagūnoje gerai mokytis visokius pratimėlius: vandens startą, posūkius, freestyle fintus, o įlankoje gerai lakstyti išdegus akis. Lagūnoje pastoviai mokėsi keli kitesurferiai - jiems ten labai patogu. Šiaip visoje įlankoje bangos nedidelės ir puikiai tinka PR ir vidutiniokams. Kieti vyrai galėjo išvaryt už iškyšulio, kur vėjas stipresnis ir lygesnis ir bangos didesnės.
Vėjas kai pūsdavo, tai pūsdavo pastoviai iš šiaurės - jis ten terminės kilmės dar pagreitintas kalnų. Tarp kitko, tolumoje matosi Saudo Arabijos kalnai. Iki jų ten koks 20km. Taip, kad geriau toli nenuglisuoti :)
Mokiausi pas toki gerai žinomą bičelį - Guy Cribb. Iš savo įspūdžių galiu pasakyti, kad jis labai kietas buriavimo instruktorius. Kietas dėl to, kad yra gerai įsisavinęs windsurfingo fiziką, o taip pat buriuotojų psichologija. Jo paprastų patarimų dėka daugelis pradėdavo daryti tai, ko jiems niekaip neišeidavo atlikti ilgą laiką. Buriuojančius savo mokinius filmuodavo į video. O po to vakare parodydavo ir aptardavo kiekvieno klaidas ir duodavo patarimus. Tikrai labai efektyvi priemonė.“

Banglenčių sportas, pramogos Egipte, Dahabas
Banglenčių sportas, pramogos Egipte, Dahabas
Aktyvus poilsis Dahaboje
Aktyvus poilsis Dahaboje
Buriavimas Egipte, Dahaba
Buriavimas Egipte, Dahaba
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.