BURIAVIMAS, KAITAVIMAS
Egiptas  »  El Tur
El Tur‘as – iki galo buriuotojų neatrastas Raudonosios jūros „perlas“, kur pučia stiprūs vėjai. Tai viena iš nedaugelio vietovių pakrantėje, kuri dar nėra paliesta ir „sugadinta“ turizmo, išlaikiusi savo autentiškumą ir natūralumą. El Tur'as - tikras nedidelis egiptietiškas miestas, esantis Sinajaus pusiasalyje, 100 km į šiaurės vakarus nuo Šarm El Šeicho. Aplink vien dykuma ir kalnai, nėra jokių gyvenviečių. Pats miestas yra Sinajaus pusiasalio administracinis centras. Čia įsikūrę keli kariniai daliniai, dvi ligoninės, keli bankai, administracija, telekomas ir bankomatas (vienas).

Buriavimo/kaitavimo centras: Fun System
Sąlygos šioje vietovėje puikiai tinka tiek buriuotojams, tiek ir jėgos aitvarų mėgėjams, nes čia yra viskas, ko reikia: banguota vieta, lagūna „pradinukams“, lygios vietos „freestyle'ui“, profesionalūs instruktoriai, filmuotos medžiagos peržiūra ir analizavimas, gražūs saulėlydžiai ir geras vėjas.
 
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu 8 5 2397395 arba el.paštu lina@zigzag.lt.
 
Blog.zigzag.lt rekomendacija: Egiptas. Informacija keliaujantiems >

Įspūdžiai iš buvusių El Ture (kalba netaisyta)

(rašo Justas)
„aLoHa,
Įspūdžiai iš El Sin’o arba lietuviai šturmuoja El Tur’ą 2: įspūdžiai patys geriausi. Tiesa sakant gali skambėti kvailai, bet vėjo galėjo būti ir mažiau. Per dešimt mūsų tenai buvimo dienų, vėjas nepūtė lygiai dvi valandas. Visą kitą laiką jis pūtė ir pūtė ir pūtė daug ir labai
daug. Vakarais ir naktimis susilpnėdavo iki 8m/s, bet ir tai retai. Dienomis pūsdavo apie 15m/s, gūsiuose iki 20 ir daugiau. Vieną dieną netgi teko neplaukiot, bo vėjas buvo per didelis. Šiaip plaukiojom dažniausiai rytais ir vakarais bo pasiėmėme 20; 17; 14; 13 ir 10m2 CABRINHAs, tačiau plaukiot teko tik su 10m2 (tiesa ir tas paskutinę dieną neteisingai atliekant backspin’a buvo susprogdintas į skutelius) ir retkarčiais su 13m2. Tačiau turiu pripažint, jog geriausiai būtų tikę 6 ar 8m2 kaitai, kurių mes paprasčiausiai neturim, bo mūsų krašte jų tiesiog nereikia.
Iš tiesų sąlygos El Ture pačios idealiausios ir pradedančiajam ir profy stiliaus burlentejui. Mūsų lietuvišką komandą sudarė Julius, Alfredas, mano brangioji žmonelė Genutytė ir aš. Tiesa, turėčiau perspėti burlentejų ir kaitiorų žmonas ir drauges gerai pagalvoti prieš važiuojant su savo antra puse į šį spotą - jei jos nesiruošia plaukioti, ten joms tikrai nebus ką veikti. Ypač jei pūūūs daug vėjo. Vienintele vieta kur nepučia vejas yra viešbučio kambarys. Visur kitur (ypač kai jis 15-20m/s), jis jus pasieks ir pripūūūs smėlio, dulkių ir dar viso ko į akis, nosį, burną ir visur kitur.
ElTuras ypač sužavėjo tuo, jog iš ryto tu gali pačiaužyti ant lygaus vandens įlankoje, o pavalgęs pietus sėsti į išsikviestą taxi, kuris už 2lt tave nuveš į wave spot’a, kur galėsi maltis tarp bangų iki gyvo kaulo, o pasiplaukiojęs wave spoto’o įlankoje, grįžti apie 3km iki viešbučio imituodamas wave riding’ą.
O šiap spotas nerealus. Galiu pasigirti, jog esame paskutiniai lietuviai pabuvoję MOSESBAY viešbutyje už 15$per person. Nuo šiol mums galios europietiški, o ne slaviški tarifai. Beje, visiems UK’s NUMBER ONE WINDSURF MAGAZINE "BOARDS" nariams nerealiai patiko ši vieta ir tai bus plačiai aprašyta sekančiame žurnalo numeryje. Tad manau kad šią vietą turėtų atrasti dar daugiau tikro ir gero vėjo išsiilgusių vėjo brolių iš visos Europos.
Justas Twora“

Aktyvios, ekstremalios atostogos Egipte, buriavimas El Tur
Aktyvios, ekstremalios atostogos Egipte, buriavimas El Tur
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.