SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Bormio

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Bormio kurortas (išsidėstęs 1225 m aukštyje) yra Alta Vatellina, Alpių kalnų širdyje. Jis yra žinomas kaip jaunimo kurortas, nes prieinamos kainos bei išvystyta pramogų infastruktūra: diskotekos, barai, picerijos, naktiniai klubai.
 
Kalnų ir sportinėmis slidėmis jūs žiemą ir vasarą galite slidinėti Stelvio ledyne: bendras kalnų slidinėjimo Alta Vatellina kurorto trasų ilgis sudaro 200 km. Bormio kurorte sukurtas platus keltuvų tinklas, kuris norinčius pakelia iki 3017 m. Savo aukštumų dėka šis rajonas visada garantuoja, kad slidinėjimas bus nuostabus: yra juodųjų trasų profesionalams, raudonųjų vidutinio lygio slidinėtojams ir mėlynųjų (lengvų) trasų pradedantiesiems. Bendras keltuvų skaičius 29. Bendras trasų ilgis 100 km: 20 km sudėtingų-juodų, 55 km vidutinio sudėtingumo-raudonų, 25 km lengvų-mėlynųjų trasų.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.