SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Alpe di Siusi/Seiser Alm

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Seiser Alm (arba Alpe di Siusi) žavi šviežiu oru, nepaliesta gamta ir saulės nutviekstais takais. Tai didžiausia Alpių kalnų ganykla Europoje, kurią iš dviejų pusių juosia milžiniški kalnai. Vakarinėje Alpe di Siusi pusėje stūkso Pietų Tirolio simbolis Sciliaro kalnas, o iš pietrytinės pusės kyšo masyvi Sassolungo kalnų grandinė. Alpe di Siusi priklauso Dolomiti Superski regionui. Iš čia slidinėjimo zonos svečiai – pradedantieji slidininkai ir šeimos su mažamečiais vaikais nesudėtinga ir patogu patekti į Sella Rondos žiedą.

Kalnų infrastruktūra šeimos poilsiui čia tiesiog ideali: čia grynas oras, jauki atmosfera, pasakiškas gamtovaizdis. O mažyliams skirtas ypatingas dėmesys – veikia specialus darželis vaikams iki 1,5 metų, linksmybių parkas, kursuoja mini traukinys.

Seiser Alm/Alpe di Siusi savo vietą suras ir snieglenčių sporto meistrai. Juos vilioja „O‘Neil King Laurin“ snieglentininkų pramogų parkas, kuriame kvapą užgniauš milžiniška 110 m ilgio rampa, o šokinėjant per kliūtis triukai pilsis lyg iš gausybės rago.

Atvykę paslidinėti gali rinktis iš 60 km įvairaus lygio trasų. Antradienis, ketvirtadienis ir šeštadienis – išskirtinės dienos, kai „Marinzenlift“ laukia naktinių slidinėtojų, kurie okupuoja snieguotus šlaitus nuo 7 iki 10 valandos vakaro. Lyniniais keliais Siusi jungiasi su Val Gardenos kurortu Ortizėjumi.

Grįžę iš Alpe di Siusi tikina, kad atsipalaidavimas garantuotas, nes ten nevargina triukšmas, o blogą nuotaiką ir užsilikusias mintis apie darbą tuoj pat išvaiko puikus peizažas ir geras nusileidimas nuo kalno.

Pagrindinis Alpe di Siusi slidinėjimo regiono kaimelis Kastelruth išsidėstęs Sciliaro kalno iškyšulyje, pačioje Alpe di Siusi pašonėje. Jis mėgstamas ne tik dėl gaivaus Alpių kalnų oro ar užburiančio vaizdo, tačiau ir dėl nuolatinio, bet neerzinančio šurmulio. Į Kastelruth poilsiautojai atvyksta apsipirkti, padegustuoti tradicinių patiekalų ar tiesiog paslidinėti.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.