SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Alpe di Siusi/Seiser Alm  »  Apgyvendinimas vykstantiems savarankiškai

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

APGYVENDINIMAS VYKSTANT SAVO TRANSPORTU

Detalesnės informacijos ir kainų teiraukitės mūsų konsultantų.

ALPE DI SIUSI/SEISER ALM NR. 1
Maitinimas: pusryčiai.
Vieta: Alpe di Siusi, Kastelruth. Apie 200 m iki kurorto centro, apie 300 m iki keltuvo (Marinzen), šalia autobuso stotelė, apie 260 km iki Bergamo oro uosto.
Kambariuose: vonia arba dušas (yra plaukų džiovintuvas), tualetas, balkonas arba terasa, telefonas, televizorius, seifas.
Viešbučio paslaugos: baras, pusryčių salė, TV kambarys, slidinėjimo inventoriaus kambarys, automobilių stovėjimo aikštelė, garažas. Sauna, sūkurinė vonia. Viešbutyje yra nedidelis sveikatingumo centras.

ALPE DI SIUSI/SEISER ALM NR. 2
Maitinimas: be maitinimo.
Vieta: Alpe di Siusi, Kastelruth. Apie 300 m iki kurorto centro, apie 500 m iki keltuvo, šalia autobuso stotelės, apie 264 km iki Bergamo oro uosto.
Kambariuose: vonia arba dušas (yra plaukų džiovintuvas), tualetas, telefonas, televizorius, seifas, balkonas. Mini baras standartiniuose kambariuose. Apartamentuose yra miegamasis, svetainė, virtuvė su indais ir stalo įrankiais, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, indaplovė, viryklė.
Viešbučio paslaugos: pusryčių salė, baras, slidinėjimo inventoriaus kambarys, automobilių stovėjimo aikštelė, garažas. Interneto jungtis. Stalo tenisas, biliardas, sauna, garų pirtis. Soliariumas. Viešbutyje yra nedidelis sveikatingumo centras. Žaidimų kambarys.

ALPE DI SIUSI/SEISER ALM NR. 3
Maitinimas: be maitinimo.
Vieta: Vols am Schlern. Apie 3 km iki Siusi kurorto, apie 3 km iki keltuvo, apie 50 m iki autobuso stotelės, apie 261 km iki Bergamo oro uosto.
Apartamentuose: vonia arba dušas, tualetas, balkonas, televizorius, telefonas, virtuvė su indais ir stalo įrankiais, šaldytuvas. 2-4 asm.: svetainė su sofa-lova ir miegamasis su dvigule lova.
Viešbučio paslaugos: baras, pusryčių kambarys, TV kambarys, seifai nuomojami registratūroje, automobilių stovėjimo aikštelė. Stalo tenisas, sauna.

Jei neradote tinkamo apgyvendinimo varianto, kreipkitės į mūsų konsultantus.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.