SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Cortina d‘Ampezzo

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Tai prestižiškiausias Italijos Alpių kurortas su prabangiais viešbučiais ir restoranais, brangiomis parduotuvėmis ir turtingais slidžių meistrais. "Best of the Alps" priklausančiame Cortina d‘Ampezzo puikus mikroklimatas: visada daug saulės, o Dolomitinės Alpės apsaugo miestelį nuo atšiauraus vėjo.
 
Dolomitinių Alpių širdyje, 1224 metrų aukštyje esantis Cortina d‘Ampezzo kurortas traukia įdomiomis, įvairaus sudėtingumo trasomis, pakylančiomis iki 2930 m. (bendras ilgis 140 km, 54 keltuvai). Čia 1956 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės, dabar rengiamos moterų pasaulio taurės kalnų slidinėjimo, bobslėjaus, ledo ritulio, ledo polo varžybos.

Cortina d‘Ampezzo ne veltui vadinama Dolomitų perlu – ypatingai gerai išvystyta ne tik slidinėjimo, bet ir paslaugų infrastruktūra traukia į šį kurortą meno, pramogų, sporto pasaulio įžymybes. Po dienos slidinėjimo laiką praleisti galite restoranuose, prabangiose parduotuvėse, SPA centruose.

Slidinėjimo sezonas trunka nuo gruodžio iki balandžio pabaigos.

Atstumai: 159 km iki Insbruko, 157 km iki Venecijos, 319 km iki Miuncheno, 412 km iki Milano.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.