SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Cervinia

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Cervinia pavadinimas kilo nuo kalno, kurio papėdėje įsikūręs kurortas, vardo – Il Cervino. Unikalus slidinėjimo regionas, jungiantis dvi valstybes - Italiją ir Šveicariją, esantis Alpių "gražuolių" Materhorno (4478 m) ir Monte Rosa (4633 m) papėdėje. Pakilus į viršūnę Italijos pusėje galima nusileisti Šveicarijos Zermatt kurortui priklausančiomis trasomis. Cervinija vadinama ekstremalų Meka.

Bendras trasų ilgis - 245 km: 55 km juodų, 109 km raudonų, 45 km mėlynų trasų. Kai kurių trasų ilgis siekia 15 km. Cervinia kurorte galima slidinėti savaitėmis ir nepakartoti to paties maršruto. 1524-3889 m aukštyje įrengtas trasas aptarnauja 74 keltuvai, kurių pajėgumas - daugiau kaip 75 tūkst. žmonių per valandą. Veikia dirbtinio sniego sistema. Dėl aukščio, kuriame įsikūręs kurortas, sezonas yra ilgas, sniego visuomet būna pakankamai. Dėl stipraus vėjo gana dažnai būna uždaryti viršutiniai keltuvai. Labiau patyrę slidininkai, ieškantys iššūkių, gali slidinėti ir Šveicarijos pusėje, kur trasos sudėtingesnės. Snieglenčių mėgėjams yra įrengtas snieglenčių parkas.

Drąsiausieji galės išbandyti slidinėjimą prisirišus prie malūnsparnio ar aitvaro, pasklandyti, nučiuožti nuo kalno ant padangos, pasivažinėti sniego motociklu.

Savo paslaugas kurorte siūlo ir sveikatos ir sporto centrai su baseinais, saunomis, teniso kortais, treniruoklių salėmis. Cervinia kurorte geri restoranai ant kalno ir mieste, bet kainos juose beveik tokios pat aukštos kaip ir pats Matterhorn, nors ir žemesnės nei kaimyninėje Šveicarijoje.

Atstumai: 117 km iki Turino, 185 km iki Milano, 332 km iki Liono.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC ir ITIC: specialios kainos dienos ir savaitės slidinėjimo pasams; su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.