SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Limone Piemonte

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Limone Piemonte yra žinomas nuo 1900 metų ir “baltojo draustinio“ vardą pelnė už savo grožį, saulėtą klimatą, purų sniegą bei šimtametes tradicijas. Slidinėjimo sezonas prasideda gruodžio pradžioje, o baigiasi balandžio pradžioje.

Limone Piemonte kurortas yra nutolęs tik 120 km nuo Prancūzijos Žydrosios pakrantės ir 270 km nuo Milano.
 
Šis kurortas jungia tris slėnius ir yra tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidinėtojams. Limone Piemonte yra mėgstama turistų vieta, kadangi čia savo poreikius gali patenkinti visi - tiek atvykę patogiai pailsėti, tiek išsiilgę laukinės ir neatrastos gamtos. Vietovių grožis yra sunkiai prilygstamas - visą žiemą padengtos natūraliu sniegu, tačiau nėra pernelyg šalta (kaip kai kuriuose kituose Alpių slidinėjimo kurortuose).
 
Trumpai Limone Piemonte galima apibūdinti kaip pigų, gražų ir puikiam poilsiui tinkantį slidinėjimo kurortą.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.