SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Sestriere/Via Lattea

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Sestriere ir jį supančių Claviere, Sauze d‘Oulx ir Cesana slidinėjimo trasos – tai vienas didžiausių slidinėjimo regionas Via Lattea, nusitęsiantis ir į Prancūziją. Jame buvo įsikūręs vienas iš trijų 2006 m. Turino žiemos olimpinių žaidynių kaimelių. Via Lattea - tai 200 tarpusavyje sujungtų įvairaus sudėtingumo 400 kilometrų trasų, keturi snieglentininkų parkai, 88 modernūs keltuvai iš kurių 5 didžiuliai oro autobusai ir mikroautobusai ant lynų.

Slidinėjimo aukščių skirtumai - nuo 1350 m iki 2800 m Mont Motta viršūnės Sestriere regione. Sniego patrankomis, esant reikalui, galima padengti sniegu apie 70% kurorto teritorijos. Trisdešimties kilometrų spinduliu yra dar du slidinėjimo kurortai: Bardonechia - 100 km trasų ir Pregelato - dar 50 km.

Mėgstantiems šurmulį ir renginius apsistoti siūlome didžiausiame ir aukščiausiai įsikūrusiame (2035 m virš jūros lygio) kurorte Sestriere; ramybės ir gamtos mylėtojus sužavės Prancūzijos ir Italijos pasienyje esantis Claviere; norintys naktinio gyvenimo atras Sauze d‘Oulx miestelį.

Ir pradedantieji, ir patyrę slidininkai pasirinks sau tinkamą vieną iš 146-ių trasų, jų bendras ilgis siekia 400 km, trasos išsidėstę 2800-1350 metrų virš jūros lygio aukštyje. 120 kilometrų trasų padengtos dirbtiniu sniegu.

Atstumai: 103 km iki Turino, 236 km iki Milano, 246 km iki Liono.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.