SLIDINĖJIMAS
Italija  »  Courmayeur

Jei ketinate vykti į Italiją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Courmayeur – vienas iš prestižinių Alpių kurortų, įsikūręs 1200 m aukštyje. Kurortas garsėja aukšto lygio viešbučiais ir restoranais, prabangiomis parduotuvėmis. Slidinėjimo zona – iki 2700 m. Šiame slidinėjimo regione puikiausios sąlygos vidutinio pasirengimo slidininkams. Slidinėjimo sritis apima du vaizdingus, miškais apaugusius šlaitus: Checrouit, kuriame dauguma trasų „raudonos“ ir Val Veny bei Diretta, kur vyrauja „juodos“ trasos patyrusiems slidininkams. Dar viena patraukli slidinėjimo zona yra tarp Cresta d‘Arp viršukalnės (2755 m) ir Dolonne slėnio, tačiau nepatyrusiems slidininkams čia slidinėti gali būti pernelyg sudėtinga.
 
Kartu su Chamonix Prancūzijoje suformuoja vieną milžinišką tarptautinį slidinėjimo ratą.
 
Courmayeur šlaituose veikia naktinio slidinėjimo bei snieglentininkų trasos. Kurorto svečiai po aktyvios dienos gali atsipalaiduoti baruose, restoranuose ar didžiuliame sporto komplekse su teniso kortais. Laisvalaikį galima paįvairinti ir nuotaikingu pasivažinėjimu šunų kinkiniais.
 
COURMAYEUR SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIS

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Courmayeur  slidinėjimo kurorto apylinkės
Courmayeur slidinėjimo kurorto apylinkės
Apgyvendinimas Courmayeur (Italija)
Apgyvendinimas Courmayeur (Italija)
Courmayeur miestelis
Courmayeur miestelis
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.