SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Bad Hofgastein

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Bad Hofgasteinas – tai istorinis slėnio centras, išsaugojęs įspūdingą XVI a. pilį, viduramžiais statytą Šv. Mergelės Marijos bažnyčią. Kurortas nuo XIII a. garsus savo terminiais šaltiniais. Bad Hofgašteino gydomosiomis versmėmis savo laiku mėgavosi Vokietijos kaizeriai. Terminis sveikatingumo kompleksas “Thermal Temple“ yra pačiame didžiulio Alpių parko centre. Kurortas yra Gastainer Tal slėnyje – 858 m virš jūros lygio. Čia 1958 m. įvyko pasaulio slidinėjimo čempionatas.
 
Kurortas yra puikiai pritaikytas mokytis slidinėti, didžiulis pasivaikščiojimo trasų pasirinkimas, išsiskiria savo jaukumu. Slidinėti čia yra malonu ir patogu, nes natūrali sniego danga tolygiai pasiskirsčiusi virš miškų zonos.

Kurorto teritorijoje turistams skirta: 7 terminiai baseinai, 25 uždari baseinai, 6 uždari teniso kortai, 2 skvošo aikštės, 90 km ilgio pėsčiųjų maršrutai, fitneso centras, šaudykla, 4 čiuožyklos ir daugybė kitų laisvalaikio praleidimo būdų.

Bendri slidinėjimo rasų duomenys: slidinėjimo zona – 840 – 2300m; trasos -51; keltuvų skaičius – 51; bendras trasų ilgis - 160 km; ilgiausia trasa – Nr.1 (ilgis – 7,8 km, aukščių skirtumas – 1450 m).

Pėsčiųjų zonoje miestelio centre įsikūrę daugybė parduotuvių, restoranų, aludžių.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Bad Hofgastein...

iš Miuncheno oro uosto nuo 47,3 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Slidinėjimas Bad Hofgastein, Austrija
Slidinėjimas Bad Hofgastein, Austrija
Bad Hofgastein slidinėjimo kurortas
Bad Hofgastein slidinėjimo kurortas
Slidinėjimo kurortas Bad Hofgastein
Slidinėjimo kurortas Bad Hofgastein
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.