SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Insbrukas

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Insbrukas, visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas, traukia ne tik neįtikėtinomis trasomis, bet ir senovės dvelksmu bei įspūdingu kultūriniu paveldu.

1964 ir 1976 metais žiemos olimpinių žaidynių dalyvius priėmusiame Insbruke nestinga autentiškų, kone 800 metų skaičiuojančių senovinių namelių bei įvairių meninių vertybių. Turistų akį patraukia „Auksinis stogas“ (Golden Roof), „Ambras pilis“ (the Ambras Castle), imperatoriškieji rūmai, teatrai, muziejai ir operos salės.
 
Daugelis į Tirolio regiono sostinę Insbruką atvažiuoja ir dėl kultūros vertybių, ir dėl neišsemiamų žiemos sporto pramogų. Jos atrandamos devyniuose aplink Insbruką esančiuose regionuose: Nordpark, Patscherkofel/ Igls, Axamer Lizum, Glungezer, Schlick 2000, ledynas Stubai Glacier, Kuhtai, Rangger Kopfl ir Muttereralm. Žiemos sezono metu iki kiekvieno regiono važinėja nemokamas slidinėjimo autobusas („ski bus“). Slidininkų patogumui kiekvienam regionui galioja skirtingi „ski pasai“, todėl juos galima pasirinkti pagal savo norus ir galimybes (nors yra ir bendras „ski pasas“, kurį įsigijus galima kasdien slidinėti vis kitame regione). Įsigiję slidinėjimo pasą „Innsbruck super ski pass“, turi progą apsilankyti ir Arlbergo bei Kitzbuhelio regionuose. Slidininkų ir snieglenčių sporto mėgėjų valdose virš 500 km, kuriuose galima demonstruoti savo sugebėjimus ir puikiai leisti atostogas. Tobulai paruošti snieglenčių parkai su rampomis ir kitomis šuolininkams pritaikytomis kliūtimis yra Axamer Lizum ir Stubai Glacier regionuose.
 
Stubai slėnis garsėja didžiausia ledine slidinėjimo zona (Stubai Glacier) Austrijoje. Ji apima 113 km trasų ir yra išsidėsčiusi net 3200 m virš jūros lygio. Štubajaus slėnio širdis – pačiame centre glūdintis Noištifto kurortas. Be to, slėniui priklauso ir visus žiemos sporto mėgėjų reikalavimus atitinkanti Schlick 2000 slidinėjimo arena, kurioje yra vaikų slidinėjimo mokykla, gausybė sporto prekių parduotuvių. Po energijos iškrovos slidinėjimo trasose vakare laukia sporto centras su atviru baseinu, atpalaiduojanti sauna, linksmybėmis vilioja barai ir restoranai, kurie leis dar labiau sustiprinti patirtus įspūdžius.

Vos 7 km nuo Insbruko įsikūręs tipiškas Tirolio miestelis – Igls. Ramus ir jaukus kurortas, kartu su Insbruko miestu priėmęs Žiemos Olimpinės žaidynes. Iš Patscherkofel slidinėjimo zonos, kur vyko olimpinės varžybos, atsiveria visas Insbruko miestas. Igls - itin populiarus kurortas austrų tarpe.
 
Trasų ilgis - 213 km, slidinėti galima 575 - 3210 m aukštyje, veikia 59 keltuvai.
 
Slidinėjimo sezonas trunka nuo gruodžio vidurio iki balandžio pabaigos.
 
Netoli Insbruko esančiame Wattens miestelyje galima apsilankyti austrų firmos „Swarovski“ kristalų muziejuje „Swarovski kristalai“. Tai tikras labirintas iš septynių salių, tarpusavyje sujungtų siaurais koridoriais ir laiptais. Salėse eksponuojamas pats mažiausias (0,8 mm) ir pats didžiausias pasaulyje (310 tūkst. karatų) krištolo kristalai, įtraukti į Guinesso rekordų knygą. Siūloma apsilankyti krištoliniame kambaryje, kur 11 m siena išklota dirbtiniu krištolu ir sveria 12 tonų.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Insbruko...

iš Miuncheno centrinės traukinių stoties nuo 35,2 EUR, iš Miuncheno oro uosto nuo 43,8 EUR, iš Vienos Westbahnhof traukinių stoties nuo 67 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Slidinėjimas Insbruko regione
Slidinėjimas Insbruko regione
Slidinėjimas Insbruke, Austrija
Slidinėjimas Insbruke, Austrija
Slidinėjimo kurortas Insbrukas, Austrija
Slidinėjimo kurortas Insbrukas, Austrija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.