SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Soldenas

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Soldenas yra viena didžiausių Otztalio (Ötztal) slėnio vietovių, priskiriamų populiariausiems Austrijos žiemos kurortams. Šis kalnų kurortas, kurio apylinkėse stūkso net trys aukštesnės nei 3000 m kalnų viršūnės, per daugelį metų užkariavo ne vieno aktyvaus poilsio mėgėjo širdį. Kelis kartus čia buvo organizuojamos kalnų slidinėjimo varžybos Pasaulio taurei laimėti.
 
Soldeno slidinėjimo zoną, kurią galima pasiekti keltuvais iš bet kurios miestelio vietos, sudaro dvi dalys: Gaislahkiogelis (Gaislachkogl 3058 m; čia statūs kalnų šlaitai slidinėjimo ekspertams ir fantastiški nusileidimo takai nuotykių mėgėjams) ir Giglijochas (Giggijoch; unikali teritorija pradedantiesiems bei vidutinį lygį pasiekusiems slidininkams). Pačiame kurorte nuolatos kursuoja nemokamas autobusas, kuris padeda susisiekti su keltuvais.
 
Netoli Soldeno yra du ledynai (Rettenbach ir Tiefenbach), kurie sudaro pačią didžiausią Austrijoje ledynų slidinėjimo teritoriją. Soldeno ir ledynų slidinėjimo sritys yra sujungtos taip vadinamais “auksiniais vartais į ledynus”, per kuriuos iš Soldeno centro slidėmis galima pasiekti bet kurio ledyno šlaitus.
 
Soldenas turi dar vieną unikalią savybę – šiame slidinėjimo regione natūrali sniego danga išsilaiko nuo lapkričio iki gegužės mėnesio, nes slidinėjimo trasos yra išsidėsčiusios 1350–3250 m aukštyje virš jūros lygio, o žemiau esančias trasas sniegu padengia puikūs dirbtinio sniego įrenginiai. Ledyno teritorijoje slidinėti galima ištisus metus.
 
Apsistoti Soldene galima tirolietiško stiliaus viešbučiuose su namus primenančiais apartamentais. Restoranai ir barai siūlo skanų ir kokybišką maistą bei naktinio gyvenimo šurmulį. Kalnuose išsibarstę daugiau nei 20 užeigų ir smuklių, kurios pakvies nuvargusius atsipūsti bei iš arčiau pažvelgti į Alpių grožį.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Oetztal (prie Oetz ir Soldeno)...

iš Miuncheno centrinės traukinių stoties nuo 50,4 EUR, iš Miuncheno oro uosto nuo 59 EUR, iš Insbruko kurorto nuo 11 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Solden slidinėjimo kurortas
Solden slidinėjimo kurortas
Slidinėjimo kurortas Solden, Austrija
Slidinėjimo kurortas Solden, Austrija
Žiemos pramogos, slidinėjimas Solden kurorte
Žiemos pramogos, slidinėjimas Solden kurorte
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.