SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Seefeld

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Seefeldas jau seniai žinomas kaip vienas geriausių ir populiariausių Tirolio centrų, siūlančių daugybę galimybių užsiimti mėgstamu sportu.

Savo bekraštėse lygumų slidinėjimo platybėse Seefeldas – austriška lygumų slidinėjimo sostinė – jau du kartus organizavo Žiemos Olimpiadą. Būtent lygumų slidinėjimas čia užima pirmąją vietą tarp kitų žiemos sporto šakų šiame regione. Tikime, jog mielas ir žavus Seefeld‘as paliks Jums neišdildomus įspūdžius.

Kurorte žiemos sporto mėgėjams: 19 trasų; didžiausias aukštis – 2101 m.; aukščių skirtumas – 900 m.; lygumų slidinėjimo trasų ilgis – 250 km.; trasos pradedantiesiems - 40 %.; vidutinio sudėtingumo trasos - 45 %; trasos patyrusiems slidini-nkams - 15 %; ilgiausia trasa – “Seefelder Joch-Seefeld” – 5 km; sudėtingiausia trasa – “Reither Kar” – 5 km; naktinis slidinėjimas – Kreithlift – 2 km.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Seefeld...

iš Miuncheno centrinės traukinių stoties nuo 32 EUR, iš Miuncheno oro uosto nuo 33,3 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Seefeld miestelis
Seefeld miestelis
Slidinėjimo kurortas Seefeld, Austrija
Slidinėjimo kurortas Seefeld, Austrija
Slidinėjimo kurortas Seefeld
Slidinėjimo kurortas Seefeld
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.