SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Zillertal: Mayrhofen

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Zillertalio (Zillertal) slidinėjimo centras - pietvakarių Austrijoje, Tirolyje esanti žiemos sporto arena, apimanti keletą miestelių (Zell am Ziller, Mayrhofen, Finkenberg, Hipach, Tux ir daugelį nedidelių kalnų kaimelių).

Slidinėjimo trasos: 620 km trasų (78 km sudėtingų, 372 km vidutinio sudėtingumo, 170 km nesudėtingų). Slidinėjimo trasų aukštis svyruoja nuo 3250 m iki 630 m. Visi slidinėjimo centrai lengvai pasiekiami nemokamu autobusu.

Mayrhofeno miestelis – žymiausias iš Zillertalio slėnio centrų, vienas iš populiariausių slidinėjimo kurortų Austrijoje, dažnai vadinamas Austrijos slidinėjimo Meka. Tai judrus, didelis kurortas, populiarus tarp užsienio turistų. Čia dera senoviniai nameliai greta šiuolaikinių viešbučių, senosios Tirolio tradicijos ir kosmopolitinis šurmulys, didinga kalnų ramybė ir naktinis gyvenimas. Geras kainų ir kokybės santykis pritraukia vis daugiau svečių. Šis sportinis – kurortinis centras orientuotas į kalnų slidinėjimo mėgėjus. Sezono metu Mayrhofenas siūlo du pagrindinius slidinėjimo regionus: Ahorną (Ahorn) - pradedantiesiems slidininkams ir Penkeną (Penken) vidutinio lygio slidininkams. Čia yra ir stačiausia Austrijos trasa, tikras išsūkis kiekvienam slidininkui – Harakiri. Mayrhofenas – ideali vieta mokytis slidinėti, nes regione yra ne tik tam tinkamos trasos, puiki atmosfera, bet ir mokyklos bei slidinėjimo instruktoriai, galintys angliškai išdėstyti šios sporto šakos abėcėlę. Tačiau tiek pradedantieji, tiek jau patyrę slidininkai, tiek slidžių sporto meistrai neturėtų liūdėti, nes Mayrhofenas ir visas Zillertalio regionas siūlo trasas visiems profesionalumo lygiams.

Kurorte žiemos sporto mėgėjams: slidinėjimo zona – 630 – 2500 m; aukščių skirtumas – 1870 m; bendras trasų ilgis – 157 km; trasas jungia 47 keltuvai; trasos pradedantiesiems – 27 %; vidutinio sudėtingumo trasos – 59 %; trasos patyrusiems slidininkams – 14 %; ilgiausia trasa – 5,5 km; lygumų slidinėjimo trasos – 20 km; trasos pėstiesiems - 45 km.

Be kalnų slidinėjimo, Mayrhofene yra arena pačiūžų sporto ir kerlingo mėgėjams, vandens baseinas su kriokliais, kaskadomis, sūkuriais, sauna, soliariumu ir restoranu. Mayrhofenas visame pasaulyje garsėja kerinčiais kalnų peizažais, užburiančia atmosfera, draugiškais ir svetingais kalnų kurorto gyventojais.

Vienas iš Zillertalio traukos objektų - Hintertukso (Hintertux) ledynas, specialistų vertinimu, čia yra įdomiausios Alpių ledyninės trasos.
 
Atstumai: 70 km iki Insbruko, 160 km iki Miuncheno.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Jenbach (prie Mayrhofen)...

iš Miuncheno oro uosto nuo 38,8 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Zillertal kurortas
Zillertal kurortas
Zillertal apylinkės, Austrija
Zillertal apylinkės, Austrija
Slidinėjimo centras Zillertal
Slidinėjimo centras Zillertal
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.