SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Serfaus Fiss Ladis

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Serfaus – naujas kalnų slidinėjimo regionas, esantis toje vakarinėje Tirolio dalyje, kur prasideda pagrindinė Tirolio upė Inas. Šis regionas atsirado tik prieš keletą metų, kai pavyko vieningais keltuvais ir trasomis sujungti dvi iki šiol atskiras slidinėjimo zonas – o tiksliau, Serfaus ir kaimyninius kaimelius Fiss ir Ladis. Taip atsirado šiuolaikinė slidinėjimo zona.

Serfaus – specialių 2000-2001 metų Austrijos slidinėjimo kurortų testų laimėtojas.

Tik Serfause yra tikras požeminis metro su betriukšmiu traukiniu ant oro pagalvės!

Serfause veikia vienintelis tokio tipo metro – 4 stotys, sujungiančios centrą ir keltuvus. Metro nemokamas ir veikia nuo 8:00 iki 18:00val.

Kurorte veikia specialūs kalnų slidinėjimo parkai vaikams - Kinderschneealm ir Kinderland Fiss-Ladis, kur dirba vaikų keltuvai, slidžių karuselės, sniego kalneliai, pramoginės programos su animacinių filmų herojais, restoranai su vaikiškais meniu.

Serfaus apylinkėse 20 kilometrų spinduliu yra dar 4 slidinėjimo zonos: Nauders (1365 - 2850 m), Rid (880 - 2300 m), Flis (1073 - 2212 m) ir Kaunertal ledynas (maksimalus aukštis 3 160 m). Visose zonose galioja vieningas superskipass ir nemokamas skibus. Bendras regiono trasų ilgis - 340 km.
 
Jei keliaujate savarankiškai, dėl apgyvendinimo teiraukitės zigzag.lt filialuose.

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Serfaus Fiss Ladis kurorte
Slidinėjimas Serfaus Fiss Ladis kurorte
Serfaus Fiss Ladis kalnai
Serfaus Fiss Ladis kalnai
Slidinėjimo centras Serfaus Fiss Ladis, Austrijoje
Slidinėjimo centras Serfaus Fiss Ladis, Austrijoje
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.