SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  St.Anton

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Nuo senų laikų St.Anton yra vienas prestižiškiausių Tirolio kurortų, kuris priklauso garsiam "Best of the Alps" kurortų tinklui, jungiančiam dvylika žymiausių Alpių slidinėjimo centrų. St.Anton - labai triukšminga ir žymi vieta, žiemos sporto centras Austrijos Alpėse. Daugiausiai čia atostogaujančiųjų - jauni žmonės. Tai kokybiškiausias, prestižiškiausias ir vienas brangiausių kurortų Austrijoje. Jis turtingas tradicijomis ir įžymus įdomiomis trasomis.

Bendras St.Anton ir aplinkinių kurortų trasų ilgis - 271 km, slidinėti galima nuo 1000 iki 2811 m aukštyje, veikia 83 keltuvai.

Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio pabaigos iki balandžio pabaigos.

Tiesa, kadangi trasos St.Anton yra pakankamai sudėtingos, pradedantiesiems slidininkams veikti čia nelabai yra ką. Nebus patenkinti ir tie, kurie važiuodami į šį kurortą tikisi ramaus gyvenimo, - linksmybių pasirinkimas čia tikrai didelis.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: nuolaidos slidinėjimo pasams jaunimui (gimusiems 1992 m. ir vėliau); su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimo kurortas St.Anton
Slidinėjimo kurortas St.Anton
Slidinėjimas St.Anton kurorte, Austrija
Slidinėjimas St.Anton kurorte, Austrija
Naujieji metai St.Anton kurorte
Naujieji metai St.Anton kurorte
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.