SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Ski Welt

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Slidinėjimo regionas Ski Welt - jaukus, šeimyniniam poilsiui tinkantis regionas, įsįkūręs Briksentalio Alpėse. Regioną sudaro vaizdingame slėnyje išsidėstę Brixen in Thale, Soll, Ellmau, Going, Scheffau, Westendorf, Itter miesteliai. Iš bet kurio šių kurortų keltuvais patenkama į Ski Welt slidinėjimo areną, kurioje įrengta 250 km slidinėjimo trasų.

Trasų sudėtingumas - 120 km nesudėtingų (mėlynų) trasų, 132 km vidutinio sudėtingumo (raudonų) trasų, 27 km sudėtingų (juodų) trasų, veikia dirbtinio sniego purškimo sistema. Regionas idealiai tinka pradedantiesiems ir slidinėjantiems su šeima, vaikais. Trasas aptarnauja 90 keltuvų: 1 gondola, 14 kabinų, 36 sėdimi ir 40 lyninių keltuvų. Kalnuose įrengta daug tirolietiškų kalnų restoranėlių, kviečiančių jaukiai praleisti poilsio valandas.

Kurortuose be vargo galima išsinuomoti slidinėjimo inventorių, užsakyti slidinėjimo pamokas suaugusiems ir vaikams.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Ski Welt slidinėjimo regionas
Ski Welt slidinėjimo regionas
Slidinėjimas Austrijoje (Ski Welt)
Slidinėjimas Austrijoje (Ski Welt)
Slidinėjimo centras Ski Welt
Slidinėjimo centras Ski Welt
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.