SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Schladming Dachstein

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Schladming Dachstein - vienas iš prestižiškiausių Europos kurortų, įsikūręs ant Steyer-Land ir Zalcburgo žemių sienos, Schladming įeina į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką, siūlančių idealiai paruoštus slidžių slalomo ir greituosius nusileidimus bei puikiai įrengtas trasas.

Kalnų slidinėjimas Steyer turi daugiau nei šimtametę tradiciją: 1891 m. čia pirmą kartą pasirodė slidininkai, o 1973 m. Planai (Schladming ) buvo nustatytas sensacingas kalnų slidinėjimo rekordas – 111 km/h.

Steyer žinoma savo garsiaisiais raudonaisiais vynais, bei nenuilstančiuoju terminatoriumi – Švarcnegeriu. Steyer palaikomos ir saugomos kalnų slidinėjimo poilsio tradicijos: tokio rūpestingo požiūrio į trasas, nusileidimus ir keltuvus turbūt nepamatysite niekur kitur, tačiau pirmos eilės kalnų slidinėjimo regionu Steyer-Land‘e buvo ir lieka Dachstein-Tauern-Region ir jo kurortinis centras Schladming. Dachstein-Tauern susideda iš 9 keltuvais aprūpintų kalnų slidinėjimo teritorijų. Keturios pagrindinės teritorijos: Schladming (Planai – 1894 m), Rohrmos (Hochwurzen – 1850 m), Pichl (Reiteralm – 1860 m) ir Haus/Ennstall (Hauser Kaibling – 2015 m) – sujungti tarpusavyje keltuvais.

SCHLADMING DACHSTEIN SLIDINĖJIMO ŽEMĖLAPIS
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Schladming...

iš Miuncheno oro uosto nuo 53 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Žiemos pramogos Schladming Dachstein, Austrijoje
Žiemos pramogos Schladming Dachstein, Austrijoje
Slidinėjimo kurortas Schladming Dachstein
Slidinėjimo kurortas Schladming Dachstein
Slidinėjimo kelionė į kalnus Schladming Dachstein
Slidinėjimo kelionė į kalnus Schladming Dachstein
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.