SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Rauris

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Tai kurortas, esantis Zalcburgo federacinėje Austrijos žemėje, Pinzgau apylinkių kampiniame slėnyje, apaugusiame miškais, kuriame karaliauja ramesnė aplinka nei Gaštaino ar Zell am See slėniuose. Vaizdingas kurortas įsikūręs senųjų aukso kasyklų kaimelyje, Hoch Tauerno kalnų masyvo Nacionaliniame parke tarp Gaštaino slėnio bei Zell am See – vienuose aukščiausių Austrijos kalnų masyvų.

Rauris – vidutinio lygio Austrijos slidinėjimo kurortas, kuriame: 8 keltuvai bei 13 trasų, kurių bendras ilgis 20 km. Kurortas ypač tinkamas pradedantiesiems bei vidutiniams slidininkams ir snieglentininkams. Čia yra ir 30 km besidriekiančių lyguminio slidinėjimo trasų, taip pat ir 2 rogių trasos, sudarančios 6,5 km ilgį. Prie Kreuzbodeno keltuvo – 2,5 km ilgio pirmadienio ir ketvirtadienio vakarais apšviečiama trasa, o prie Kolm-Saigurn – 4 km ilgio trasa. Šalia įsikūręs snieglenčių parkas, organizuojami slidinėjimo žygiai su instruktoriais į Kolm-Saigurn regioną.

Nors Rauris pasižymi kaip ganėtinai ramus bažnytkaimis, kuriame įsiviešpatavus rami Alpių kalnų dvasia, tačiau netrūksta ir pramogų, būdingų kiekvienam slidininkui – Apre ski barų, restoranų bei kavinių.

Viešbučiuose veikia puikūs baseinai, kuriais dažnai gali naudotis viso kurorto svečiai, yra teniso bei skvošo kortai, parasparnių sporto mokykla, 35 km pėsčiųjų maršrutų. 2 kartus per savaitę kursuoja autobusas, vežantis visus norinčius į Bad Hofgaštaino terminių vandenų bei pirčių kompleksą (už 40 km).

Raurio Alpių kaimelio atmosfera labai draugiška šeimoms bei pradedantiesiems slidininkams, kurie gali mėgautis ilgomis mėlynomis trasomis, besidriekiančiomis nuo kalno viršaus iki pat slėnio apačios.

Visa kurorto infrastruktūra organizuota šeimyniniam poilsiui su vaikais.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Raurio miestelis
Raurio miestelis
Slidinėjimo centras Rauris
Slidinėjimo centras Rauris
Slidinėjimas Raurio kurorte
Slidinėjimas Raurio kurorte
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.