SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Kitzbuhel

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Kitzbuhel - garsus ir populiarus žiemos sporto regionas Austrijoje, Tirolyje, esantis apie 80 km į pietvakarius nuo Zalcburgo. Ši regioną žino tiek žiemos, tiek vasaros sporto mėgėjai, kadangi Kitzbuhelyje rengiami teniso turnyrai, dviračių lenktynės, pasaulio triatlono taurės etapai.
 
Kitzbuhel kurortas pasižymi skirtingo sudėtingumo trasų įvairove. Tai vienas iš žymiausių žiemos sporto centrų Alpių kalnuose. Kasmet čia apsilanko turistų iš daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Įžymioji pasaulio čempionatų slalomo trasa "Streif" ir snieglenčių trasos ant Kitzbuhelerio kalno dar labiau išgarsino šį kurortą kaip populiariausią ir mylimiausią kalnų slidinėjimo kurortą Tirolyje. Prestižiškumu ir madingumu šis į "Best of the Alps" tinklą įtrauktas kurortas konkuruoja su St.Anton. Patenka į Alpių sporto centrų "didįjį dešimtuką" ir garsėja ilgametėmis tradicijomis: čia į sausio viduryje vykstantį kasmetinį startą Štraife, garsiausioje pasaulyje greitojo nusileidimo trasoje, susirenka visa Austrijos grietinėlė, įskaitant prezidentą ir ministrą pirmininką.

Slidinėjimo trasos įrengtos Kitzbuhelio Alpių šlaituose ir jungia Kitzbuhel kurortą su šalia esančiais kalnų kaimeliais Kirchberg, Reith, Aurach ir Jochberg. Slidinėjimo trasos išdėstytos šiaurės vakariniuose šlaituose, kas užtikrina ilgą slidinėjimo sezoną ir sniego dangą nuo gruodžio iki balandžio mėn.

Slidinėjimo centras Kitzbuhelis garsus tarp turtingų žmonių. Šiame mieste galima rasti viską: gražų senamiestį, prabangius restoranus, kazino, didelį poilsio centrą su fitneso sale, baseinu, sauna.

Visas slidinėjimo regionas yra gana platus. Sudėtingesnėmis trasomis pasižymi zona Hahnenkamm (nuo 800 iki 1972 m). Bendri slidinėjimo trasų duomenys: slidinėjimo zona - 800-2000 m.; aukščių skirtumas - 1200 m.; trasos - 58; bendras trasų ilgis - 145 km.; trasos pradedantiems - 59 km; vidutinio sudėtingumo trasos - 66 km; trasos patyrusiems slidininkams - 20 km; ilgiausia trasa - 6,8 km. Jus aptarnaus 56 pakėlėjai (5 vagonėliai, 29 - krėsliniai, 22 - lyniniai keltuvai). Daugumoje slidinėjimo trasų įrengtos dirbtinio sniego purškimo "patrankos", užtikrinančios kokybišką sniego dangą. Kurorte veikia naktinio slidinėjimo trasa, tad fanai gali slidinėti iki soties.

2004 m. šiame regione įrengta moderniausia "Gondola 35", jungianti Jochberg slidinėjimo kurortą su Pengelstein slidinėjimo trasomis. Ši jungtis paspartino susisiekimą trasose ir praplėtė slidinėjimo teritoriją.

Kurorto trasos tinka ir pradedantiesiems, ir reikliems slidinėtojams. Pradedantiesiems įgyti patyrimo padeda patyrę instruktoriai (2 val. - 20-50 Eurų, priklausomai nuo besimokančiųjų skaičiaus). Gera naujiena pradedantiesiems - slidinėjimo trasos besimokantiems slidinėti yra nemokamos!

Patyrę slidininkai nepraleis progos išbandyti garsiąją greitojo nusileidimo "Streif" trasą, kurioje kiekvieną sausį rengiamas prestižinis slidinėjimo varžybų taurės etapas. Snieglentininkai galės išmokti naujausių šuolių snieglenčių parkuose "Boarders Paradise" ir "Fun Park".
 
Slidinėjimo sezonas trunka nuo gruodžio pradžios iki balandžio pabaigos.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Kitzbuhel...

iš Miuncheno centrinės traukinių stoties nuo 36,6 EUR, iš Miuncheno oro uosto nuo 32,5 EUR, iš Vienos Westbahnhof traukinių stoties nuo 59,8 EUR, iš Insbruko kurorto nuo 20 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Kitzbuhel kurortas
Kitzbuhel kurortas
Slidinėjimo trasos Kitzbuhel kurorte
Slidinėjimo trasos Kitzbuhel kurorte
Kitzbuhel slidinėjimo kurortas, Austrija
Kitzbuhel slidinėjimo kurortas, Austrija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.