SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Zell am See

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Zell am See slidinėjimo kurortas įsikūręs šiaurinėje Alpių kalnyno dalyje, 757 m virš jūros lygio aukštyje, 85 km atstumu nuo Zalcburgo, prie gražaus Zell ežero.
 
Kurorto įžymybės: Šv. Ipolito katalikų bažnyčia, Prilaj tvirtovė, paveikslų galerija, esanti rotušėje, ir muziejus.
 
Čia platus pasirinkimas įvairaus sudėtingumo trasų, tinkančių pradedantiesiems ir patyrusiems slidininkams. Ilgiausia trasa yra Zell am See ( 6,2 km ilgio, vidutinio sunkumo), aukščių skirtumas – 1190 m. Visame regione – 132 km pažymėtų trasų, iš kurių – 56 km lengvos, 51 km vidutinio sunkumo, 25 km sunkios, 60 keltuvų.
 

Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: nuolaidos slidinėjimo pasams jaunimui (gimusiems 1993 m. ir vėliau), su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Traukinių bilietai iki Zell am Zee...

iš Miuncheno oro uosto nuo 43,9 EUR, iš Zalcburgo nuo 21,4 EUR, iš Vienos Westbahnhof traukinių stoties nuo 56 EUR, iš Insbruko kurorto nuo 28 EUR. Daugiau apie traukinių bilietus >

Zell am See slidinėjimo kurortas
Zell am See slidinėjimo kurortas
Slidinėjimo centras Zell am See, Austrija
Slidinėjimo centras Zell am See, Austrija
Slidinėjimo kelionė į Zell am See kurortą
Slidinėjimo kelionė į Zell am See kurortą
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.