SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Kaprun

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Kaprunas – erdvus ir gyvybingas kalnų miestelis.
 
Kurorte veikia 5 slidinėjimo mokyklos. Keltuvai veikia nuo 8 val. iki 16.30 val. Dauguma žemiau esančių trasų padengiamos dirbtiniu sniegu. Trasose, esančiose 2500 m aukštyje, sniego netrūksta net iki balandžio mėnesio, o ant Kitzsteinhorn ledyno (3203 m virš jūros lygio) sniegas išsilaiko ištisus metus. Veikia dirbtinio sniego sistema ~ 40 km, apšviestos trasos. Yra trasos slidinėjantiems snieglentėmis.
 
Aukščiausia regiono viršukalnė - Grossglokneris (3798 m). Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo spalio iki birželio mėnesio, o ant ledyno ištisus metus. Trasos puikiai tvarkomos, tinka ir pradedantiems ir patyrusiems slidininkams.

Šiame miestelyje, be slidinėjimo, galima pasigrožėti viduramžių pilimi, aplankyti sporto centrą, jaukius restoranus ir kavines, 3 diskotekas, čiuožyklą, grožio salonus.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC: nuolaidos slidinėjimo pasams jaunimui (gimusiems 1993 m. ir vėliau); su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimas Kaprun kurorte
Slidinėjimas Kaprun kurorte
Slidinėjimo kurortas Kaprun
Slidinėjimo kurortas Kaprun
Slidinėjimas Austrijos kalnuose, Kaprun
Slidinėjimas Austrijos kalnuose, Kaprun
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.